Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kapı süsüm ve yastığımız geldi🥹🤩🧿
IMG_8067.jpeg

Yaa ben de özeniyorum 🙈 cok zayıf değildim bir de hamile kaldığımda o yuzden de daha az hissediyorum belki. Sağlıklı olsunlar da artık yakında kucağımıza hissedicez inşallah:))
İnşallah 🙏🏻 hareket saymıyorum, hissetmen lazım diyenleri takmıyorum. 5 aylıkken bıdı bıdı hissetmen lazım bir günde şu kadar hareket etmesi lazım diyorlardı. He dedim geçtim. Doktorun ne dediği önemli sonuçta. Dışardaki Herkesin fikri var :KK70:

Medicana internationalda sadece dogum için 65 bine sabitlediler
Organizasyon min. 10 bin - fotograf 10 bin tl idi. Org ve foto için anlasmadim. Dışarıdan hallediyorum
Masallah medicana yaaa bak ben o hastahanede cook gittim geldim sonrq doktorumla sorun yasayinca medilife gectim iyiki gecmisim gercekten zeynep hoca muhtis kadin

Aaa doğum mu 26 bin şimdiden anlaşılabiliyor mu yoksa sezeryan olduğu için mi biz hiç bsey konuşmadık ne doğum şekli ne ücreti
Canim doktorlq gunu karar verdik 25 eylul 1 ay kaldi hastahaneye de haber verdi oyuzden konustum odasini ayarladik fotografci ayarladim uygun hastahane beylikduzu medilife

İşallah kuzum baya durdurdular sancıyı şükür. Dün gerçekten belki 10 saat sürdü. Herkes artık doğuma girerim diye düşünürken kesildi. Acıbadem Atakentteyim şu an. Her kaldığımız gün çok da tuzlu ama yapcak bir şey de yok. Sağ olsunlar🤍🤍 herkese kolaylıklar diliyorum 🙏🏻🙏🏻
Allah yardimcin olsun maddi anlamda acibademin masallahi var ne yazikki siz iyisiniz tek teselli hepimize o vallahi siz hepiniz iui olun saglikli olun

Kızlar bizim magnetlerimiz geldi. Darüşşafaka'dan yaptırdık bizim düğün magnetlerimiz de Darüşşafaka'dandı .Çok memnun kalmıştık o yüzden yine orayı tercih ettik 🥰 Babasının ısrarıyla ismin önüne Kemal geldi ama ben Ata derim muhteemelen 🤭 Kapı süsümüz kaldı geriye bakalım o nasıl olacak trendyoldan sipariş ettim onu da 🤔
Coook gyzel canimmm yaa bayildim kemal ata cok guzel ismi gibi insan olur insallah ulkemize 🙏🥰

Kizlar ben dogum fotograficisi ayarladim kendime oda susleme yok ama dogum icin azcik hazirlik yapiyorum kendime beyas elbise ve tac aldim cocuguda.muslin isimli yazili takim alayim dedim varmi onereceginiz 2 yere yazdim kac gundur donmuyorlar sinir oldum

Canim cok iyi doktorum dediki seninkinin keyfi yerinde 38+0 dogum plani yapildi 25 eylul de hastahaneye bildirdik fiyat aldik oda tutuldu 4 eylul bir daha gel nstye dedi suyum fazla rahmim iyiymis ama insallqh vaktinde gelir
Süper canım maşallah 🧿 1 ay kalmış hadi bakalım 😇 seninle benim tarihler aynı, bana doğum tarihi verilmedi henüz. 35 ve 37. Haftada kontrollerim olacak inşallah. Sanıyorum ona göre tarih verilecek.
Benim de geçenlerde kasılmam olunca medilifea gittim yakınım diye. Ali hoca ultrason baktı nst istedi, temiz çıktı şükür. Benim dr nst ne zaman bakar bilmiyorum kafama takılırsa atlar gider baktırırım kafamdan diye düşünüyorum.

Süper canım maşallah 🧿 1 ay kalmış hadi bakalım 😇 seninle benim tarihler aynı, bana doğum tarihi verilmedi henüz. 35 ve 37. Haftada kontrollerim olacak inşallah. Sanıyorum ona göre tarih verilecek.
Benim de geçenlerde kasılmam olunca medilifea gittim yakınım diye. Ali hoca ultrason baktı nst istedi, temiz çıktı şükür. Benim dr nst ne zaman bakar bilmiyorum kafama takılırsa atlar gider baktırırım kafamdan diye düşünüyorum.
Sen nerede yapacaksin dogumu canim doktorum bana 38 oldumu alacagim yeterli dedi kalmasina gerek yok dedi

X