Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Etrafımda bütün arkadaşlarım kullandı ya :/ bilemedim. Belki çok bekletmişlerdir, ben yine her gün atarım çöpe, çöpün dolmasını beklemem
Mantıklı bana da çöp konteyneri yakın ben alıyım yoksa nereye koyarım yer bile yok. Banyo çöp kovası daha bile çok kokar. Teşekkür ederim sagol

Gerçekten adam zaten hiçbir şekilde duygu kısmını önemsemiyor. Bende söylediklerini unutmak istiyorum, diğer doktor umarım daha insani birisidir diye umut ediyorum

Benim belim ağrıyordu sağ tarafta alt kısım kemikli yer. Özeldeki doktor magnezyum verdi. 1 hafta sonrasında devlette kontrol vardı söyledim magnezyuma başladık diye. Ben 30dan önce vermezdim dedi. E bazılarının doktoru da 36 dan sonra bıraktırıyor magnezyumu. Kasılmaları engellemesin diye. Sadece 1 ay için değer mi diye düşünmedim değil. Her doktorun anlayışı farklı oluyor. Ve beni inanılmaz geriyor bu durum

Haklısın herkes yüzünü göstermiş olduu ağrıma gidende o oldu gerçekten tekmişim yanlızmışım öğrettiler cok güzel her kötü iyi anında olduğum insanlar aramıyor bile bir sey istersem diye sanırım. Bugün arkadaşım hastane çıkışını almış ayakkabı almış görünce o kadar mutlu oldum ki bebeğime alınan ilk hediye .. halası vs bir cok kişi var ama arkadaşım almış .. Allah razı olsun ne diyim öyle mutlu oldum ki Allah onu daha mutlu etsin kendimi değerli hissettim yanlız değilmişim bak arkadasım varmıs dedim.

Siz hepiniz iyi ki varsınız iyi ki

devletteki sistem hep aynı ilk uc ay folık asit sonra bıraktırıyo d3 demir kullan diyo 30dan sonrada magnezyum veriyo. Şuram şöyle buram bu sekilde oluyo diyincede normal diyip gönderiyolar cok rahatlar

devletteki sistem hep aynı ilk uc ay folık asit sonra bıraktırıyo d3 demir kullan diyo 30dan sonrada magnezyum veriyo. Şuram şöyle buram bu sekilde oluyo diyincede normal diyip gönderiyolar cok rahatlar
Doktora göre değişiyordur devlette ki doktor bana magnezyum vermişti 5/6 ayliktim sanırım iyide gelmişti

Bende 2 tarafıma yatıyorum valla çünkü tek tarafta yatınca yoruluyorum bu sefer. Ama öbüründe cidden 7 ay hep sağıma yattım böbreğim büyümüştü ve erken doğum olabilir demişlerdi sancı çekiyordum cidden

Ya ben bunu hiç görmemiştim lekeleri güzel cikariyorsa bunu alayım o zaman hele demir damlası falan kullanırken lekeler hiç cikmiyor
Bi kaç kıyafetindeki meyveler çıkmamıştı evde yemek yerken giydiriyordum defalarca yıkanıp işlemişti artık o lekeler onları bile öylesine denedim çıktı valla. Meyve ve kaka lekelerinde denedim domates vişne vs hep çıktı 1 paket dene istersen umarım seninde işine yarar

Çok sağol canım mutlaka denicem .

Kızlar bu arada dün bizim burdan eczane den emziren anneler için olan çaydan aldırdım benim oğlana ben doğum çantama koyarım diğerlerinde de koymuştum eczacı doğum yaptım sanmış eşimde bozmamak için sağolun demiş şimdi burda duymayan kalmamis herkes beni doğurdum sanıyor şaka gibi ya bı eczacının varıp herkese böyle birşeyi yetirstirmesi komik geliyor

Merhaba, listeye beni de ekleyebilir misiniz ? kediannesibiri
Ankara
son adet t: 27 ocak
7 haftalık
erkek CEM 30.10.24

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…