Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Aa ben vuruyor sanıyordum hıçkırık mıymış o oyyyy kuzum benim yerim teşekkürler canım

Benim. Çok fazla hıçkırık tutuyor tutmaya başladımi 6 7 dakika sürüyor ve günde en az 5 6 defa belkide daha fazla hickiriyor. Bende bunu soracaktım doktoruma

Ya bende yatak odasında bu tüylülerden var. Yerleri süpürürken bakıyorum hep yerler tüy. Çırpıyorum bi o kadar tüy çıkıyor. Kaç sene oldu hala dökülüyor. Onları kaldırmam iyi olur sanırım

Şu sivenonun rollonu geldi biraz engelledi gibi çok şükür. Kimyasal şeyler sürmeye çekiniyorum cildime. Doğumdan sonra bebeğin kokusu bize de siner umarım
Siveno bende çok beğeniyorum. Kimyasal kullanmak istemiyorum normalde doğallarda işe yaramaz ama siveno roll on güzel sevdim ben

Benimde geçen sabaha karşı uyandığımda tık tık atıyordu bayada uzun sürdü korktum. Diyorum oğlum tamam nolduu filan sonra geçti şükür

Merhaba, biraz geriden geliyorum kusura bakmayın. Ben bu konuyla ilgili doktorumla, eşimle ve babamla da (onlar da hekimler) görüştüm. Hepsi bir yenidoğanın bağışıklık sistemi için evde bir hayvanın varlığının çok pozitif olduğunu söylediler. Önlem ise bebek özelinde, doğduktan sonra ayrıca alerjen ve hassasiyetler oluşur ise kontrol edilebilir. Ancak bağışıklığının daha güçlü olacağını söylüyorlar. Ancak burada hayvanın bakımları aşıları çok çok önemli. Siz tabiki kendi hekiminize de danışın ancak kötü olabileceğini söyleyen kimse olmadı. Aksine bağışıklık açısından çok daha iyi olacağını söylediler. Biz yolumuza bir köpüş ve bir kediş ile devam edeceğiz.

Günaydın canlar, nasılsınız? Ben geriden biraz okuyayım dedim ama ne çok konuşmuşsunuz kızlar bitiremedim yolculuk felan derken hiç fırsatım da olmadı sık sık girmek için. Sonunda kendi evime geldim burası çok sıcak ama olsun insanın kendi yuvası en son Haziran 12 de doktoruma gitmiştim bugün kontrolüm var bir de çok heyecanlıyım bakalım nasılmış oğluş Umarım sizin de iyi geçiyordur her gününüz

Valla al benden de o kadar sağa yatınca kaburgalarımı direk sıkıştırıyor karıncalanıyor zaten istesem de yatamıyorum hop donuyorum hep kalktığımda soldayim bi şekilde
Bizim bebikler biraz rahatına düşkün mü ne
Böyle yaptığı için vicdan azabı da çekiyorum gece, yine sağa yatmışım diye.

ameliyat esnasında siz karnınızda olan işlemleri zaten görmeyeceksiniz, sadece bazı baskıları hissedersiniz ama ağrı sızı acı hiç biri olmayacak, işte o esnada size hafif bir sedasyon verebilirler, o anları, odadaki konuşmaları hafif hatırlayacağınız daha sakin geçirebileceğiniz bir an oluşturulacak. Genel anesteziden çok daha iyi, acil bir durum olmadıkça hafif sedasyon ile geçirebilirsiniz.

Anestezi titreme yapar, çok normal yaşadığınız

Aslında olay ordaki acı değilde o psikoloji. İnsan ister istemez gerilir aynı dişçi koltuğu gibi Bir de sonrasında çok bel ağrısı ve baş ağrısı yaptığını söylüyorlar belden uyuşturmanın o yüzden de çekiniyorum ben açıkçası

Herkeste olacak diye bir şey yok bol bol sade kahve içmek gerekiyor . Benim normalde başım çok ağırır migrenim var ama sezeryandan sonra olmadı şükür

Öncelikle çok teşekkür ederim Eğer kesi, dikiş korkum yüzünden normal doğumda ısrar edersem ve doğum esnasında Allah korusun bir kalp sorunu geçirirsem narkoz mu verilir sezaryen için? Veya bunu yapmamaları için epidural normal doğum istersem bir sorun çıkması hâlinde yine narkoz mu verilir acaba yoksa epidural sezaryene mi alırlar? Bilmiyorum anlatabildim mi ama zaten bir kardiyologa görünmem lazım galiba

Sedasyondan biri daha bahsetti galiba bana çok mantıklı geldi. Bebeğe zarar verir mi acaba bir doktoruma soriym en iyisi. Tekrar çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…