2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu çatlaklar için krem almadan bebek yağı süreyim dedim ama sanki hemen tüylerim arttı, benimki psikolojikte olabilir tabii Palmers in çatlak kremi çok begenilmis onu denemeyi düşünüyorum kullanan var mı acaba?

Son adet tarihim: 10.07.2022
İlk gebelik
Tahmini doğum tarihi: 16.04.2023

Bizim de işte yarın başlıyo oryantasyon süreci ve ben çok korkuyorum. Umarım kolaylıkla alışırlar
İnşallah ya benim oğlum hem hevesli hemde seni özlerim diyor salı günü uyum eğitimi olacakmış bakalım nasıl geçecek

Yok canım ama benim genel olarak hamilelikte kıllanmalarım artıyor (daha doğrusu tüylerim kararıyor) doğumdan sonra eski seyrine dönüyor. İkisinde de aynısı oldu.
Saçların hamilelikte gürleşmesi gibi bi durum sanırım hormonlardan

Kizlar merhaba dun aksamsan beri sag kasıgimda baslayan bir agri var. Aslinda agri gibide degil orda bi rahatsizlik hissi duyuyorum ara ara gecip ozellikle ayaga kalktigimda tekrar basliyor. Bu tarz bisey yasayan varmi sali gunu kalp atisi icin gidecektik ama yarin sabahtan mi gitsem diye dusunuyorum biraz endiselendim

Ya gerçekten öleymiş ben normalde cok tüylü değilim bir kere aldımmı bayagı götürür smdi haftada bir cıkmaya basladı bide belirginleşmeye basladı sanki

Canim dinlenince geçmiyor mu, sürekli bi agri mi, keseyi gördün mü rahime yerleşmiş değil mi

Canım tahmini doğum tarihlerimiz aynı bende ara sıra özellikle çok ayakta kaldığım zaman ağrıyı hissediyorum ve dinlenince de geçiyor bişey olmaz Allahın izniyle randevunda yakınmış zaten dinlen sen

Zaten agri gibide degil rahatsizlik veren bi his batma gibi bakalim umarim ters giden bisey yoktur

Almaya meyillisin o zaman ama kimisi vermekte de zorlanıyor en azından sen verebiliyorsun bu iyi bişeyAllah başka dert vermesin işte herkesin derdi farklı bende 46 kiloyum alamıyorum
46 kilo mu allahım tartıda hiç gördüğümü hatırlamıyorum o rakamı ya bence çok şanslısın. Boşver yiyip alamamak daha güzeldir bence verdim de gel Bi de bana sor, 2 ay boyunca her gün 21-22-23 saat aç durdum. Durabildiğim kadar dayandım

Ben diyet yaparak bile 65 e düşemedim ama öyle düşün canım, yani tam düşecektim hamile olduğumu öğrendim bıraktım. Doğumdan ve emzirme döneminden sonra inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…