Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende migros kampanyasından
2 paket 1 numara sleepy ve goon aldım
2 şer paket de 2 numarasından aldım.
2 ve 3 numarada prima aldım.
Şampuanla ıslak mendilde aldım.
aa süper ıslak mendiller çabuk kurur diye son zamanlarda depolayacağım sanırım, çok bereketli alışveriş oldu, mustela nın şampuan yağ ve pişik kremli seti var fotosunu koyayım bulursam onu aldım internetten baya uyguna geldi, öneririm çoğu 2. çocğu olan anne bu seti almış
1728294993679.png

Kızlar selam. Göğüs ucu kremi kullanmaya başlayan var mı? Ne kullanıyorsunuz. Daha çok son aylarda kullanılmaya başlanıyor ama benim uçları çok kaşınmaya ve kurumaya başladı bir şey sürmem lazım. Hatta pul pul dökülüyor kahverengi alan. Bir nemlendirici tarzı bir şey sürmem lazım.

Günde 9 saat calışıp 4 yaşındakı bir çocuğun bakımı ilgisi okula götür getir işe yetiş öğlen arama bile yok çalışırken yemek yiyorum Allah'tan homeoffice calışıyorum eşimin hiç bir ev işine yardım etmeyen bir İŞKOLİK eşim var dert yansamda boş tamam deyıp geçtiriyorarada ağlama seansım olmuyor değil ama sonra tek başıma başımın çaresine bakmayı öğrendım ilk çocuğumu çalışırken tek büyüttüm o yüzden belli bir süreden sonra bünye alışıyor şuan tek dileğim sağlıklı vaktinde doğması çokta takma bebeğini düşün sen üzülürsen artık oda etkilenir
Akşam size çay içmeye geliyoruz deyince biraz sinirleniyorum. Bizim bir evde annem gelinden çay icmezdi haram olur bana seni yormamak lazım diye. Normalde takmıyorum ilgisiz olmalarına iyiyim ben böyle ama arada içimden içimden konuşuyorum.

Kızlar selam. Göğüs ucu kremi kullanmaya başlayan var mı? Ne kullanıyorsunuz. Daha çok son aylarda kullanılmaya başlanıyor ama benim uçları çok kaşınmaya ve kurumaya başladı bir şey sürmem lazım. Hatta pul pul dökülüyor kahverengi alan. Bir nemlendirici tarzı bir şey sürmem lazım.
ben göbek ve göğüs çevresine palmers ın bi kremini aldım onu sürüyorum kuruluk bende de var iyi geliyor kolay emiliyor

Evet ben eskişehirdeyim 12.ci haftada yapıyorlar bu testi ama şöyle bir sorun var randevu için ulaşmak neredeyse imkansız kimse telefonlara bakmıyor orada ancak gidip bizzat randevu alıyorsun ve yoğunluktan bir iki hafta sonraya veriyorlar onu da. 😞
Merhaba,sonucun kaç haftada çıktı acaba

Bende odasını ve park yatağını aldım. Gardolap için sadece Ikea da stok bekliyorum. Bence de erken değil tr gibi enflasyon ortamında. Birde mobilya kokusu güder bebiş gelene kadar. Hem havalanir. Benim oda gelmedi daha ama park yatağın içine oyuncak koydum gidip gelip seviyorum. İnsan mutlu oluyor.
İlk çocukta insan baya heyecanlı hevesli oluyor . İlkinde oda takımı aldım . Parl beşik aldım. Aldığım odayı kullanamadım. Bebek odasıydı. Beşiğe kafasını vuruyordu . Park beşik favorim. 5 yaştan sonra genç odası yaptırdım. Bu garibime sadece park beşik alacam 😅

X