Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay resmen herkesin kız gibi sanki nişan ayının anneleri🥰 benim bir kızım var artık bakalım bu da kız mı olacak sanki hep kız bu ay erkek hissediyorum ben ama böyle burada kız duya duya kıza döndüm sanki😀hayırlısı tabiki Allahım hepsi sağ Salim gelsin yavrularımızın inşallah 🙏 tabiki bir kızım var bir oğlum olsun isterim insanoğlu sadece istek tabiki sağlıklaaaa 🙏🙏ama kız olursa da çok mutlu olurum tabiki kızıma ileride hep iki bacı destek olurlar birbirlerine

Benim daha 11+4 ay çok merak ediyorum cinsiyeti ama doktora 13 de gitmeyi düşünüyorum görür belki diye . Kızlar şu bıçak ve makas kotuyorlar ya yastık altına onu yaptınız mı saçma gerçi tamamen hurafe de işte eğlencesine yaptım kız çıktı 😀🙈

Günaydın Güzel Anneler, nasılsınız? Her birimize güzel bir hafta diliyorum.
Bulantılar beni benden almaya devam ediyor. Bir de tansiyon düşüklüğü yaşamaya başladım bir kaç gündür. Sizlerden de gözü kararan, başı dönen oluyor mu benim gibi?
Tansiyonum benim de düşüyor. Besinsiz kalıyorum bazen, ondan oldugunu dusunuyorum. Ozellikle susuz kalmak bir de :/
Başım dönmüyor ama onu yaşamadım hiç.

Merhaba güzel anneler 36 yaşındayım 11 hafta 4 günlük hamileyim yarın doktor kontrolüm var ama çok korkuyorum düşündükçe kalbim hızlı hızlı atıyor hiçbir belirti yasamiyorum bu beni korkutuyor geçen yıl 12 haftalık kontrolüne gittiğimde bebeğimin 8 haftalikken kalbinin durduğunu öğrendim çok zordu o zaman da hiçbir hissetmiyordum gayet saglikliydim ve yine öyle hiçbir şey hissetmemek normal mi ne kusma ne bulantı ne halsizlik ne kasığımda ağrı sızı hareket ya hiçbir şey yok çok korkuyorum yarın ultrason ekranında bebeğimi sağlıklı şekilde görmek istiyorum ne olur Rabbim nasip etsin

Kızlar ben pek giremiyorum buralara ama gözüme çarpan yorumlar şu şekilde; cinsiyetler öğrenilmiş, fetal DNA sonuçları gelmiş, yeni tabloya isim yazdıranlar vs. Umarım hepinizin gönlüne göre verir Allah'ım. Güzel haberler alanlara hayırlı olsun. Bekleyenleri sevindirsin Allah'ım. Ben sabahtan beri bu Eskişehir Osmangazi tıp fakültesini arıyorum randevu almak için ama hala açmadılar, açıyorlar genetiğe bağlıyolar onlar açmıyor. En son ihtimal özel bir labaratuvarda yaptıracağım. Ankara'dayım genoksla ilgili pek iç açıcı şeyler okumadım intergeni aradım fiyat vermediler. Yaptırıp memnun olduğunuz bir yer var mı?

X