Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlıcakla gelsin kuzucuk bende erkek olsaydı Kerem düşünüyordum çok beyefendi ve kibar bir isim gibi geliyor 🙏🏻💙☺️
Evet ya ben ilkinde Kerem koymayı istiyorduk eşimle. Ama kuzenimin oğlu Kerem diye loymamıstık içimde de kalmıştı. Dedim bu sefer ne olursa olsun erkek olursa koyalım ve koyacağız inşallah🥰🥰

Kizlar gunaydin. Dün bir arkadaş kaşıntı sorunundan bahsetmisti ismini hatrlamiyorum. Gece bendede kaşıntı basladi ve sabaha kadar uyutmadi kafayi yicektim. Sadece bacaklarim kollarim ve ellerim kaşınıyor. Netten baktım doktora gorünün ihmal etmeyin falan yazıyor. Tam bulantilarim gecti rahatladim derken bu basladi of 😔😔
bende de var. ama madaolyon hastalığı dedi doktor. vücutta döküntüler oluyor. tedavi yok kaşınmasını önlemek için bepanthol sensiderm kullanıyorum.

bende de var. ama madaolyon hastalığı dedi doktor. vücutta döküntüler oluyor. tedavi yok kaşınmasını önlemek için bepanthol sensiderm kullanıyorum.
Ilk defa duydum bu hastaligi gecms olsn. Bende dokuntu olmuyor. Sadece bacak ve kollarim kasiniyor. Dun gece uyumadan once bebe yagi sürdüm hic kaşinmadi gece. Yarin doktora sorcam zaten

X