Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
oglak_kadini oglak_kadini cinnabon cinnabon A Adens cevaplarınız için teşekkür ederim hanımlar içim rahatladı. Perşembe doktor randevum var bakalım doktorda aynılarını derse içim tamamen rahat edicek 🌸

Kivirbas95 Kivirbas95 güzel kızın savaşıp gücünü sana hepimize kanıtlıycak inanıyorum ❣️ oğluiada kocaman maşallah tez zamanda sağlıkla kavuşun inşallah arkadaşım 🙏

Beyiss Beyiss tam sepete ekledim kart bilgilerimi girerken stok bitti şaka gibi :)

Siz hangi doktora gidiyorsunuz? Ben Emre günakan ile başladım tamamen tesadüf oldu ama ilgili bir doktora benziyor. Başkentten gelmiş, başkent hastanesinin doktorları bayağı iyidir
Merhabalar doktor bey ile mi devam ediyorsunuz?Ben de kendisine gitmeyi düşünüyorum da bu sebeple sordum süreciniz nasıl geçiyor?

oglak_kadini oglak_kadini cinnabon cinnabon A Adens cevaplarınız için teşekkür ederim hanımlar içim rahatladı. Perşembe doktor randevum var bakalım doktorda aynılarını derse içim tamamen rahat edicek 🌸

Kivirbas95 Kivirbas95 güzel kızın savaşıp gücünü sana hepimize kanıtlıycak inanıyorum ❣️ oğluiada kocaman maşallah tez zamanda sağlıkla kavuşun inşallah arkadaşım 🙏

Beyiss Beyiss tam sepete ekledim kart bilgilerimi girerken stok bitti şaka gibi :)
12 de bitecek yazıyordu tüh

Aa çok ilginç. Genelde hamilelikte yapmıyorlar da. Şu an kaç haftalık oldunuz? Bir arkadaşım da abdominal olacak da izniniz olursa özelden detay konuşabilir miyiz?
suanda 23. haftamdayim. evet hamilelikte yapılmıyor. 10. haftada yapıldı ve riskleri çok yüksekti ama alternatifi maalesef erken doğum olduğu için mecburen yapıldı. Arda lembet Bu konuda çok uzman işinin en ehli dr diyebilirim. Ona başvurabilir acibadem altunizade ile anlaşmalı Göktan Boyraz bey yine bu konuda uzmanlardan.

X