Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar migrosta ki bebek bezi 2 al 1 öde kampanyasından ilk bez alışverişimi yaptım 🤣 sleepy, goon ve prima üçünden de aldım ortaya karışık bakalım hangisini severse artık 😍

Buarada dün kontrolümüz vardı. Bebişin yüzünü gördük ilk kez 🥹 ve gözlerini açtı baktı kameraya poz verdi. Foto çekti doktor ilk fotosunu koyduk buzdolabına 🩵 Elini ağzına götürüyor esniyor falan mucize gibiydi. Çok çok duygulandım.

Ya kızlar beşik için erken mi daha? Beşik bakmaya gittik, fikrimiz olsun diye gittim ben. Eşim hemen alalım moduna girdi. Bebek arabası, beşik en pahalı kalemleri alalım doğana kadar öderiz aradan çıkar kafasında. Şimdi alsak 1,5 ay sonra gelecekmiş. 25-26 haftalık olacak gelene kadar. Çok kafam karışık. Bir de beğendiğimiz modeli ekledim. Başta anne yanı olarak kullanacağım, sonra da odasına geçiririz. Büyüyünce ben de yanına yatabilirim bu yatakla diye düşünüyorum. Kullanan, tecrübesi olan var mı bu tarz bir yatak?
IMG_2712.jpeg

Ya kızlar beşik için erken mi daha? Beşik bakmaya gittik, fikrimiz olsun diye gittim ben. Eşim hemen alalım moduna girdi. Bebek arabası, beşik en pahalı kalemleri alalım doğana kadar öderiz aradan çıkar kafasında. Şimdi alsak 1,5 ay sonra gelecekmiş. 25-26 haftalık olacak gelene kadar. Çok kafam karışık. Bir de beğendiğimiz modeli ekledim. Başta anne yanı olarak kullanacağım, sonra da odasına geçiririz. Büyüyünce ben de yanına yatabilirim bu yatakla diye düşünüyorum. Kullanan, tecrübesi olan var mı bu tarz bir yatak?Eki Görüntüle 3487358
Güzel görünüyor beşik için de erken değil ya alınmış alınmıştır turkiyede

X