2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yarın toplantı olcak orda söylerler herhalde ben cok heyecan yaptım yaaa ilk veli toplantima katılıyorum
Ben geçen sene de göndermiştim okullar başlıyor diye göbek atıyorum resmen okulun baslamasi ile 2. Trimestera giriyorum asıl enerjik olacağım zaman geliyor inşallah

Lierac sipariş verdim. Yorumları okudum lieractan çok memnun kalmışlar

Bunu aldım canım bitkisel

Ay öyle mi , şimdiden killanma arttı bende alt bacağım lazerliydi bakiyorum artmaya başladı kıllar.
Kızlar bence çatlamak tamamen genetik. Ben kızımda hem spor yaptım hem su içtim hem de pehlivan gibi sürekli yaglandim 37. Haftadaydim catlagim yoktu genetik diyenlere yoooo diyordum. Bir sabah kalktım karnım yanlarim tamamen kıpkırmızı catlamisti 1 gecede.
Killanma konusunda da ben tüm vücut lazerliydim. Kızımdan sonra yari yariya geri geldi kıllar o yüzden çocuk defterini kapatinca tekrar düşünüyorum

Son adet tarihim : 10.07.2022
İlk hamileliğim
Tahmini doğum tarihim: 16.04.2023

Zaten agri gibide degil rahatsizlik veren bi his batma gibi bakalim umarim ters giden bisey yoktur
Çok normal canım bebek yerleşiyor. Benim daha 3 gündür falan azaldi arada yokluyor geçiyor
10. Haftada azalır inşallah

Aç kalarak vermek iyi değil diyolar o saatler çok cok fazla kendine eziyet etme ya ne şans ama demi diyetisyene de gittim oda dedi almak daha zor diye. Bekarken evlenince alırsın dediler almadım. Hamile kalınca alırsın dediler tek ümidim bu artık. Benim de hayatım boyunca en çok gördüğüm 48 kilo düşün artık

Evet genetik de etkili kesinlikle bazen ne yaparsan yap çatlıyorsun ama tedbiri elden bırakmamak lazım.
Ben de ilkinde pehlivan gibi sürekli yağlandım ama daha 20. Haftada çatlağım olmaya başladı.
2. De olmadı ama çatlak ya çalışıyordum hareketli bi hayat sonucu ya da hindistancevizi yağının etkisi hiç çatlak olmadı iki zıt durum yaşadım yani bakalım bunda ne olacak.

İnşallah ya benim oğlum hem hevesli hemde seni özlerim diyor salı günü uyum eğitimi olacakmış bakalım nasıl geçecek
Ay inşallah kolaylıkla atlatsınlar süreci canım. Seninki biraz daha büyük, çok zorlanmazsınız gibi

Aç durmak iyi değil ama deyse yapamıyordum. Aralıklı oruç diyetiyle verebildim bende. Bence almamak daha iyi ya istediğini yiyebiliyorsun bu bana kilo yapar diye Bi derdin yok madem almak istiyorsun istediğin kadar alırsın inşallah hamilelikte

Evet evet hamilelikte tüylenme ve çok çabuk uzamaları sorunu artıyo malesef hormonlardan :)

Böyle şeyler ilk haftalarda normal canım. Ağrı, batma olabilir. Ama için rahat etmiyosa yarına al randevunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…