2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
Yaşadığınız şehir
Son adet tarihiniz
Kaç kilo ile hamile kaldığınız
Bu bilgileri yazın tabloya ekleyelim sizi

Prilam dr kullanıyorum ben canım
Dün doktor bana da verdi ama kullanıp kullanmamakta kararsızım. Faydasını gördün mü?
Kokulardan bile midem bulanıyor, sabah eşim omlet yapmıştı burnumu tuta tuta yedim
Birçok şey öyle, ağzımın tadı bile değişik

Kızlar çatlak kremi aldınız mı? İlk hamileliğimden kalan çatlaklarım olduğu için hem çatlak önleyici hem de çatlak giderici siparişi verdim

Almaya meyillisin o zaman ama kimisi vermekte de zorlanıyor en azından sen verebiliyorsun bu iyi bişeyAllah başka dert vermesin işte herkesin derdi farklı bende 46 kiloyum alamıyorum

Kızlar çatlak kremi aldınız mı? İlk hamileliğimden kalan çatlaklarım olduğu için hem çatlak önleyici hem de çatlak giderici siparişi verdim
Hindistancevizi yağı sipariş vericem
Benmde ilk gebeliğimden kalma çatlağım var
2. De hcevizi yağı kullandım çatlak olmadı o yüzden bunda da tercihimi bundan yana yapıceğimm

Hangi marka acaba? Benimde ilk bebeden kaldı çatlaklarım bunda da çok olursa diye korkuyorum

Hindistancevizi yağı sipariş vericem
Benmde ilk gebeliğimden kalma çatlağım var
2. De hcevizi yağı kullandım çatlak olmadı o yüzden bunda da tercihimi bundan yana yapıceğimm
Nasıl kullandın canim, bende Hindistan cevizi yağı kullanmayı düşünüyorum tamamen doğal diye

İlk oğlumda öyleydim çok iyi anlıyorum seni 4 aya kadar hep kilo verdim 4. Ayda geçmişti o zaman senin daha erken geçer inş canım bunda da çok bulantim oldu ama prilam Dr çok işe yaradı onu içince geçti hemen denedin mi bilmiyorum denemediysen tavsiye ederim

Panduf giyiliyor canım evet ayakkabıyla almıyorlar

Sudan bile midesi bulananlar
Ahahah o bazen ben cok su içeyim diyorum sonra sudan midem bulanıyo öğürüyprum geçen işyerinde pet şişeden bulandım cam şişeler vardı ondan içmeye basladım kendi bardaklı cam şişem var ondan da bulandım sudan bana cok oluyo yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…