2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet ya çatlak zaten malesef birden oluyo cart diye bi bakıyosun çatlamışsın benim de göbekte falan yok, kalçalarımın yanlarında basen kısmında var hafif. 35 ten sonra aniden çok kaşınmaya başladım, hatta karaciğer testlerine falan baktırdım hemen, bi şey çıkmadı şükür. Bi kaç gün sonra bi baktım dedeğin gibi kırmızı kırmızı minik çatlaklar
Lazer için de ben ikinci çocuğu doğurmayı beklemiştim, iyi yapmışım galiba :)

Hamsi istavrit için çiftlik açacaklarını sanmam
Yani çupra ve alabalığı vb. faln kasettm balıkçı polemiği yapamıcm şu an. hamsinin besi olmayacağını zaten herkes bilir o yüzden açıklama yapmayıp somon dışındakiler içinde geçerli dedm. Ona bakarsan bende şimdiye kadar çiftlik somonu görmedm balıkçılarda ya karadeniz somonudur yada Norveç somonudur. Canım burda amacımız hiç daha çok bilyior tartışması değil arkadaşımız bir soru sordu yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bence bünyeyle alakalı ya kimisi su içiyor yarıyor kimisi ne yese etki etmiyor bende ki sorun ekmek pek tüketmiyorum sadece kahvaltıda nerdeyse diğer öğünlerde bazen çok az çoğu zaman hiç yemem bide sık acikiyorum az yiyorum normalde zayıflamak isteyenlere bu şekilde öneriyorlar bakalım artık inşallah alırım

Kızlar dün (6+6 hafya) kalp atışı için gittim. Ultrasonda 6+0 hafta olarak göründü ve doktorum kalp atışı için 'çok zor duyuluyor ama var atışı' dedi. Ben önceki gebeliklerimde 6 haftaların başında gümbür gümbür duyuyordum. Düşünmemeye çalışıyorum ama sormak istedim.

Canım her gebelik birbirnden farklı oluyor. Hekimde farklı oluyor kimisi çok erkense dinletmek istemiyor falan. Sıkma canını 1 hafta sonra güzel haberler alırsın

Tabi ki bünyeden de farkediyor. Ben mesela meyve yemekle problemim var çok fazla yiyiyorum. Sabahtan akşama kadar hiç bir şey yemeden meyve yiyebilirim sadece öyle düşün.meyvelerde de şeker var malum. Doktor bile demişti bana önce meyve yemeyi azaltman gerek diye inşallah herkes istediği kadar kilo alır

İnşallah canım

Kızlar yarın ilk randevuma gidiyorum sabah 10 buçukta ilk defa göreceğim miniğimi umarım sağlıklıdır ve herşey yolundadır dualarınızı bekliyorum
Ay hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz kuzum

Her hamilelik ve bebek bir değil canım. Bi kaç gün sonra gümbür gümbür duyulur inşallah

Hic oyle bir gayem yok yazdiklarimda da öyle bir algı uok kendinizi böyle triplere sokmayın beni de böyle saçma polemiklere çekmeyin iyi akşamlar

Kızlar ben 23 ağustos cuma günü kalp atışını dinledim 6+3 dedi doktor, allah’a çok şükür inşallah bekleyen herkese de nasip olur. Doktorum bir ay sonraya randevu verdi sizin de öyle mi? Ben bir ayda ortadan ikiye yarılırım, asla bekleyemem daha önce bir kaybım olduğu için zaten aşırı evham yapıyorum. Bir ay nasıl geçecek daha 10 gün geçti kurtlandım resmen :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…