2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Sağol canım teşekkür ederim bilmiyorum doktor tedaviye rağmen böyle ise artık tüp bebek onericem dedi çok moralim bozuk
Eğer maddi durumun varsa bir ay bile bekleme.Devamlı bu şekilde yıpranmaktansa daha işinin ehli insanlarla yola devam etmiş olursun.Tüp bebekte en azından sorunlarda tespit ediliyor. Mesela sperm mi kalitesiz yumurta mı kalitesiz hepsine bakılıyor. En sağlıklı en garanti yumurta transfer ediliyor.

ben 2 kilo aldim ayni sekilde korkuyorum daha dur basindayim.sonra diyorum bunca sene sonra oldu veririm Allah in izniyle sonra

Embriyoya genetik test yapmak için mi? Hamile kalabiliyorsun çünkü. Belki en hayırlısı odur
Canım hiç bilmiyorum ki sanırım anlamadım hamile kalabiliyorum ama 8haftayi geçmiyorum bir türlü. Kan uyuşmazlığı da var bu mu etkiliyor bilmiyorum ne yapacağım nasil yol izlicem bilmiyorum kızlar tüp bebek yaptıran ya da kan uyuşmazlığı olan annelerin bilgisine ihtiyacım var bir toparlanayim insallah

Ne kadar ücretleri hiç bilmiyorum canım durumunda var denemez ama kızım o kadar kardeşi olmasını istiyorki artık arastiricam nasıl olucak bilmiyorum

Bana gaviscon da iyi geliyordu bulantida

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm rahminle ilgili bişey olabilir mi söylediler mi traşlama diye bişey var bi arkadaş biliyo sonurunu tüp bebek özell merkezde bunu yaptırıp sonra normal yolla hamile kalmayı dinicek yumurtukları falan normal bebek tutumamıyormuş böyle durumlarda hiç denemedi kayıp olmasın diye böyle olabilir mi dedim önce sorunun ne olduğunu bulabilsen hem yıpranmamış olabilirsin kan uyuşmazlığı olup devam eden çok insan duydum

Bence siz de bagisiklikginiza baktirin benim de 8haftayi gecmiyordu ama intralipid serum ve prednol isimli kortizon kullanarak 3dusukten sonra kizimi alabilmistim kollarimasimdi ne durumdayim bilmiyorum tabi yurtdisina tasindigim icin bu gebeligimde hic bisey kullanamadim ama insallah bebegim iyidir hicbi fikrim yok

Çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda gönlünü ferahlatsın inşallah, çok üzüldüm canım

Ben şu an kullanıyorum kortizon hem de sabah akşam. Bende de pıhtılaşma yanında bağışıklık sıkıntısı var. Ben daha doktora gitmeden gebeliği öğrenir öğrenmez kullanmaya başladım doktora gidince de söyledim iyi yapmışsın dedi. Tek içiyordum ikiye çıkardı.

Hanımlar benim gibi çaya çok içip şimdi çaydan tiksinen var mı
Şöyle ki ben çayı çok içmem ancak iki gündür çayın bulunduğu rafı açıp kapattıkça burnuma ağzı kapalı o çay şişesi öyle bir koktu ki iftira kadar sadece çay hayali kurdum. Başka böyle aşermeye başlayan oldu mu merak ediyorum. Bir de gece tost kokusu geldi burnuma.

Ben 4-5 haftalıkken burnuma kokusu ağzıma da tadları geliyordu canımın istediği şeyleriiiinnnn :) Şimdi de pat diye aklıma düşüyor :)

Benim de tulum peyniri geliyor aklıma, akşama iftara sadece tulum peyniri yiyeceğim galiba, aşerme bu mu bilemedim

bende yemedim abur cubur sevmem de cikolatayla cok aramda yok.ama gun icinde acliktan migden yanar ya oyle oluyorum ve yiyorum
Tam olarak aynısı acıkınca midem yanıyor bu sefer mecbur yiyorum ama yediğim de yine sağlıklı şeyler meyve, kuruyemiş falan eskiden acıkınca fazla umrumda olmazdı ama demek ki şimdi sık sık yiyince kilo aldım

Maşallah oruç tutabiliyorsanız çok iyi benim mümkün değil Ben çatlak kremine de başladım çünkü baya karnım çıktı ya zayıf olduğum için ya ikinciler hızlı çıktığı için hiç anlamadım. Çatlak işi biraz genetik ama ben liberac kullanmıştım hiç çatlağım olmamıştı bunda da ona başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…