Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar defactoda çok iyi indirim indirim kodu vs var bakın isterseniz 🙏🏻
Arkadasim bana su fotoyu yolladiktan sonra once onlara bakip sonra yeni biseyler almaya karar verdim 🤣

Eklentiler

• 36c0a653-41b5-4719-b334-8720d3595ff2.jpeg
    36c0a653-41b5-4719-b334-8720d3595ff2.jpeg
    178 KB · Görüntüleme: 21
Valla buaksam annemle konustuk , melodi nin direk kendinden alalim biz bir kutuya koyalim olmusken duzgun bisey olsun dedi. Ben sozumde de kacinmadim pelitten yaptirmistik bunda da kacinmicam ya . Olmusken duzgun bisey olsun. Zaten cok para harcamadim bu seylere. Bu gizel olabilir 😀
Ben de aynı fikirdeyim, isimsiz ama düzgün bir şey alacağım beybi. Yedim beğenmedim bunları ben 🥲

Benim de 2 haftadır geçmeyen bi ishalim var ama günde 1 kez çıkıyorum wc ye aşırı değil. Doktor magnezyum yapabilir dedi 1 hafta ara verdim ama yine geçmedi. Yarın kan ve idrar vereceğim perşembe de enfeksiyon ve mikrobiyolojiye randevu aldım. Demekki çok kişide var bu ishal olayı

Sola yatıyor musunuz birde( bugün sorularla darlama günüm sanırım 😄😄) sola yatarken rahat olamıyorum hiç hep sağa dönük yatıyorum eskiden sırt üstü yatardım. Damara bası oluyor falan diyorlar ya aklıma o geliyor sola dönüyorum ama sonra yine sağa dönüyorum rahat edemiyorum hiç
Nasıl rahat ediyorsam öyle yatıyorum ben, doktorlar da bir sıkıntı olursa uykuda olsanız bile pozisyon değiştirirsiniz diyor genelde. Sırt üstü fazla yatınca çarpıntı geliyor bana zaten ordan anlıyorum 🥲

Ah canım benim. Sen zaten yapma bu bizim dediklerimizi. Allah korusun o kadar kırılgan durumda olan doğum direkt başlar bu hareketlerle ya da çok yürümekle. Ama neden normal doğumla ilgili öyle dedin ki? Daha kolay olmaz mı zaten aşağı inmeye çok hevesli fırt diye çıkar belki de 🥰😅
Aşağı inmesine meraklı zaten bebekte 😂 ama hateket etmiyorum ya genelde hareketsiz olanlar zor doğum yapıyor. Hareket edenler de pırt diye doğuruveriyor diye düşündüm. Benim rahim ağzı kısalmış ya sorun orda acaba onun açılma ve kolay doğumla alakası var mıdır. Doktor bana bi de 35 den önce gelecek olursa direk sezeryan rike atamayız dedi. Gerçekten rabbim nasip ederse normal doğumu güzel bi şekilde deneyimlemek istiyorum. benim terminasyon işlemim de kısa sürmüştü benimle yatanlar 3 gün ağrı çekmişti benim 12 saat açılmayı bekleyip 1 saatlik sancı ile olup bitmişti. Buna benzerse doğumum da kolay olur inşallah🤭

X