Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sen kaçıncı haftadasın ben en son 9. Hafta gittim pek anlayamadım kıpırdıyo mu napıyo diye 😅
Ben yarın 13 olucam inşallah yine de hiç his yok. 12deyken tam kıpır kıpırdı😝 9. Haftada evet sadece gövdesini oynatabiliyormuş ama şuan 10sunuz o içerde kudurmaya başlamıştır :KK70:

Ben aile hekimine baska bir seyden gittim o sirada beni neden aramadiniz dedim :KK70: hemsirenin nosunu verdi ama ben onu aramadim 12. Haftada o beni aradi. 20.haftadan sonra tetanos ol dedi. Tamam ben hatirlatirim dedim, tetanozu da cok umursamiyordum ama gecen gun banyoda sampuan falan koydugumuz metal raf paslanmis yeni olmasina ragmen. Hemen 50 kat oje sürdüm üstüne dikkatli olalim kizlar
Benim banyomda o şekilde olmuş onu çıkarıp plastik taktırdık. O plastiği kullanana kadar sabunumu tarağımı organizer sepete koyup o şekilde kullandım. Eğer plastik taktırmak istemem dersen ve kendi evinse Bi marka var o paslanmıyor

Benim banyomda o şekilde olmuş onu çıkarıp plastik taktırdık. O plastiği kullanana kadar sabunumu tarağımı organizer sepete koyup o şekilde kullandım. Eğer plastik taktırmak istemem dersen ve kendi evinse Bi marka var o paslanmıyor
Nedir acaba kisalta kisalta buraya yazsaniz olur mu kodlayarak ya da

Sen kaçıncı haftadasın ben en son 9. Hafta gittim pek anlayamadım kıpırdıyo mu napıyo diye 😅
Benim bebis de gecen hafta 13tu full kipirdiyodu tekmeliyodu ama bana hissediyo muydun diye sorun hayir :KK70:

Bana ebe plasentan arkaya yerlesmis dedi, sonra internetten okudum genelde arkaya yerlesince anne bebisin hareketlerini daha onceden gorup hissedermis, onde plasenta olunca bebisle karin arasi duvar mi oluyo daha mi az hissediliyo bilmiyorum ama daha bisey hissetmedim ben dee

bi de benim bebis doktor detaylida kollarini ararken tek kolunu kafasinin arkasina uzatmisti oyle yatiyodu yaa, nasil yapabiliyolar bunlari daha minnoslar hahahah

bu arada kizlar ben gecen gun tatli yedim sonra midem kotu oldu demistim ya, acaba bebis hareket mi ediyo diye. bence ondan, cunku yani baska tatlilar yiyince de sanki midemde bi degisiklik hissediyorum bebis belki de hareket edip oynuyo ondan oluyo o rahatsiz edici hiiiis

Kızlar beni henüz sağlık ocagindan aramadilar. Aranan oldu mu? Kac haftalikken ariyorlar acaba
ilk kan vermeye sağlık ocağına gitmiştim sonra doktorla telefonda konuştuk buraya uğra hemşire bilgilerini alsın dedi ben de gitmedim. Sonra 8. haftada kendileri aradılar kilo vs bilgileri sordular tetanoz aşısı için tekrar arayacklarını söylediler yaklaşınca

bu arada kizlar ben gecen gun tatli yedim sonra midem kotu oldu demistim ya, acaba bebis hareket mi ediyo diye. bence ondan, cunku yani baska tatlilar yiyince de sanki midemde bi degisiklik hissediyorum bebis belki de hareket edip oynuyo ondan oluyo o rahatsiz edici hiiiis
aa ben de tatlı yiyince midem çok kötü oluyo bulantı gibi de değil rahatsız oluyorum ama yiyorum gene de :d belki cidden ondandır :KK70:

aa ben de tatlı yiyince midem çok kötü oluyo bulantı gibi de değil rahatsız oluyorum ama yiyorum gene de :d belki cidden ondandır :KK70:
ayni ayni benim de oyle, bulanmiyo ama boyle bi rahatsiz hissediyorum. genelde ultrasondan once de derler ya tatli yiyin hareket etsin bebis diye, bence kesin ondan cozduk :halay:

Bio oil için bunlar yazılmış. Ben de yeni aldım kokusu da hoştu. Herkes kullanıyor tavsiye veriyor ne yapacagız. Çatır çatır çatlamak istemiyorum ya her şey de zararlı

Eklentiler

• IMG_9934.png
    IMG_9934.png
    248,4 KB · Görüntüleme: 10
Bio oil için bunlar yazılmış. Ben de yeni aldım kokusu da hoştu. Herkes kullanıyor tavsiye veriyor ne yapacagız. Çatır çatır çatlamak istemiyorum ya her şey de zararlı
Instagramda zetfashion var yeni dogurdu, hic catlamamis kendisi zeytinyagi kakao yagi gibi bi kac yagi karistirip sadece onu kullanmis. Ben de bebe yagi suruyorum dalinin Lierac`i da yeni aldim onunla donusumlu kullanicam, dogal yaglar surulebilir. En kotu zeytinyagi surun, onemli olan kuru kalmamasii

Instagramda zetfashion var yeni dogurdu, hic catlamamis kendisi zeytinyagi kakao yagi gibi bi kac yagi karistirip sadece onu kullanmis. Ben de bebe yagi suruyorum dalinin Lierac`i da yeni aldim onunla donusumlu kullanicam, dogal yaglar surulebilir. En kotu zeytinyagi surun, onemli olan kuru kalmamasii
Loccitane katkisiz shea yagi alicam bio oili de gebelik sonrasi kullanacagim. Lierac da siparis vereyim herkes memnun. Tesekkur ederim

Ben cok şükür yeni bu evreye getirebildim mentalimi. Ben de 24üm bebek Allahın izniyle 25imde doğacak 🙏🏻 çook kötü düşündüğüm kaygılandığım oldu burayla paylaştım zaten ama hep kötü yazacak değiliz şimdi kaygılarım azaldı hafifledim sanki, bunları da paylaşmak lazım. Artık şöyle bakıyorum o benden ve sevdiğimden bi parça 🥹 düşünsenize hamileyiz bu bi mucize bir de kendinin ve eşinin en minik en masum hali bunu düşünmek belki saçma geliyo ama düşündükçe kuduruyorum ayyy djfjdj hiç tanımadığım, kafede denk geldiğim bana gülen bebekle bile nasıl bi bağ kuruyoruz nasıl şefkat gösteriyoruz kendi bebişimize olan bağı hayal edince iş güç vakit para enerji meseleleri gerçekten hafif geliyor bence. Dilerim hepimiz keyif alırız bu süreçten ve bebeğimizden🙏🏻🧿

Ben 35'imde kendimi hala çok genç sanıyordum. Bebeğe de hiç hazır değildim ama ileride pişman olurum korkusuyla denemeye karar verdim. Burada bir kişi daha yazmıştı, her olmadığında bir rahatlama hissediyordum ben de. Bir süre olmayınca regl sorunları da devam edince doktora göründüm ve çok zamanım olmadığını öğrendim. Kabul etmesi çok zordu ve psikolojik olarak toparlanmak için bile zamanım yoktu. Mecburen mentali toplayıp sürece odaklanmaya karar verdim. Anne olmaya da bu sayede hazır oldum 😊
Hepimizin başka başka hikayesi var. Kabullenerek adım atmak gerek. Benim de yaş ile ilgili kaygılarım var. Anne olmak başlı başına hepimiz için kaygı değil mi zaten? Sizlerin kaygıları da yine aldığınız sorumluluk ile ilgili. Sorumsuzca doğum yapan insanları düşününce bu kaygılar sizi bizi daha iyi anne yapmak için bir sebep aslında.
Ben de böyle şaşkın şaşkın etrafa bakışını hayal ediyorum 🫠 dokuz ayın her anını hatırlasam da bu benim mi şimdi diye şaşar kalırım sanki 😃
Umarım ilk trimester sonrası gerçek bir balayı olur 😃 yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alalım 🙏

X