2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar az önce çok hafif bir kırmızılık gördüm gibi hissettim çok çok hafif, o kadar çok korktum ki, hemen doktordan yarına randevu aldım, neden oldu ki acaba, karnım da ağrıyor

Ben ctesi kalp atışı duymaya gideceğim henüz duymadım o yüzden çok endişeliyim bir de beta düşük gelince kesem büyümedi mi bebek gelişmedi mi acaba diye üzüldüm
Canım 6+5 olmuşsun. Bence randevunu iptal etme doktora görünmeden için rahat etmez. İnşallah güzel haberlerle çıkacaksın doktordan

Canım bende prilam kullanıyorum ama doktorum bana özellikle akşam yatmadan önce 2 tane iç dedi herkes bu şekilde kullanıyor diye biliyorum. Çok uyku yapıyor bu arada

Bir şey yoktur inşallah canım endişelenme lütfen, herhangi bir ağrı ve kanaman yok, çok şükür, endişelenme lütfen

Ya canımmm kıyamam ağlama yahu sen bence iptal etme git için rahatlasın

Kızlar az önce çok hafif bir kırmızılık gördüm gibi hissettim çok çok hafif, o kadar çok korktum ki, hemen doktordan yarına randevu aldım, neden oldu ki acaba, karnım da ağrıyor
Karın ağrısı ara sıra oluyor bence, bence çok hafifse bir akıntı gibi bir şeydir. Kanama öyle olmuyor. İçini ferah tut

Karın ağrısı ara sıra oluyor bence, bence çok hafifse bir akıntı gibi bir şeydir. Kanama öyle olmuyor. İçini ferah tut

Evet mesela iş yerinde oluyor ama evdeyken hiç ağrım olmuyor, uzanıyorum, hafif yani böyle isilik olan yeri kaşırız da hafif kırmızılık verir ya öyle oldu, çok korktum canım ya, o kadar endişelendim ki, iş yerinde kimse bilmiyor, öyle çok ağlamak geldi ki içimden, böyle aniden bir doldum değişik oldum, içimi rahatlattın gerçekten

Merhaba kizlar hamile olduğumu yeni öğrendim sol tarafımda ara ara ağrılar batmalar oluyo kız mi oluyor erkek mi yani öyle bır tahmin oluyormus galiba

Ağrı çok şiddetli olurmuş, umarım kimse yaşamaz bunu bu gruptan :) ki öyle kanama olunca da hemen bir şey olmuyor merak etme. Tecrübe ile sabit :)

Kesinlikle lab hatasıdır canım stres yapma bak bizzat yasayanlar var keseyi gördün sen görmesen tedirgin ol haklısın

Kesinlikle lab hatasıdır canım stres yapma bak bizzat yasayanlar var keseyi gördün sen görmesen tedirgin ol haklısın
Boş gebelikse diye korkuyorum keseyi görsem de beta düşmez mi ya da kanama mi yaşamam gerekiyor sonrasında mi beta düşüyor

bi cinsiyet tahmininizi daha alırımmm 9+2

Eklentiler

• C90DB32D-004F-4CF8-A243-1C50E57A9985.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…