Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kız daha kalbi yeni atmaya başlıyor nasıl hissettin 😄 bağırsak hareketleri ile de karışıyor bayaöyle hissetmiş olabilirsin canım :)
Belki bag gerilmesi canim 😀 ama birsey kayiyor gibiydi zaten eskiden buyukler erkek bebekler 40 gunde hissediliyor diyormus kasıkta atma oluyormus annem ben oyle deyince direk erkek dedi cinsiyetine

Çok doğru yazdın ben de arada onu da dinleyeyim arada da klasik müzik 😊 doktor dedi klasik müzik dinlet akıllı zeki olur. Kuzenim de hep dinledi cidden aşırı zeki bi kız oldu 😍
valla biz habire latin müzikler dinleyip duruyoruz😅😅 kücük kizim cok seviyor diye sürekli onlar acik dans edip duruyor. bakalim karnimdaki ne yapcsk 😅

Telefonu yaklaştırmayın karnınıza aman diyim
Yok ben çalışırken pc de açıp kulaklıkla dinliyorum canımm 😊
Ciğer yenmezmiş hamilelikte ya
Evet yüksek a vitamini içerdiği içinmiş 🤷🏻‍♀️
Zeki insana zaafım var dur ben de dinleyim katlanıcam mecbur 😂😂😂
Her şey bebişler için nznsjs
Ooo canım kaynanalar hep en iyisini bilir 😁😂

Valla saçma sapan sanki hiç avokado olgunlaştırmamışım gibi hepsini bir bez poşete koydurdu bana bakalım ne çıkacak içinden 10 tane olgunlaşmış avokadoyu napcam acaba 3-4 tanesi kafadan siyahlaşmıştı zaten kargonun ertesi günü ben kafama göre canım istedikçe çıkarıp olgunlaştırıyordum ne güzel bana da mesaj atar mısın canım bundan sonra bakayım 🌸
Canım fazla olanları buzdolabına koyyy olmasın. Atıyorum hemen😘

Çok doğru yazdın ben de arada onu da dinleyeyim arada da klasik müzik 😊 doktor dedi klasik müzik dinlet akıllı zeki olur. Kuzenim de hep dinledi cidden aşırı zeki bi kız oldu 😍

valla biz habire latin müzikler dinleyip duruyoruz😅😅 kücük kizim cok seviyor diye sürekli onlar acik dans edip duruyor. bakalim karnimdaki ne yapcsk 😅
Bu sırada biz de mastodon falan dinliyoruz metalci olacak çocuuum😅 doğduğunda tüm seslere alışkın her yerde uyuyabilen bir çocuk olur umarım o kadar gürültüye😆😆

Belki bag gerilmesi canim 😀 ama birsey kayiyor gibiydi zaten eskiden buyukler erkek bebekler 40 gunde hissediliyor diyormus kasıkta atma oluyormus annem ben oyle deyince direk erkek dedi cinsiyetine
Burda bi arkadas vardi kaynanası kız doğur diyip duruyordu. Kız olursa kaynanasi alip buyutecekti 😀 o senmiydin tam hatrlamiyorum o arkadasin ismini. Aklima dustu smdi😀

Kasıklarda kalp atması oluyo o mu dediğin acaba yada gobektede kalp atımı var Belki o dur hissettiğin ☺️

Kızlar ben multivitamin olarak Gebyfoll omega3 kullanıyorum. Doktorum bugün Gyno Ferro Sanol reçete etti ama ikisinde de folik asit var. Sizin de böyle mi gidiyor kullanımlarınız acaba

Kızlar ben multivitamin olarak Gebyfoll omega3 kullanıyorum. Doktorum bugün Gyno Ferro Sanol reçete etti ama ikisinde de folik asit var. Sizin de böyle mi gidiyor kullanımlarınız acaba
Ben sadece d vitamini kullanıyorum 😂😂 dün de magnezyum siparişi verdim. Haftada 2 gün de balık yiyorum. Omega 3 e de gerek kalmıyor

X