Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Metabolizma çarpı kaç çalışıyor kim bilir :) enerji ihtiyacı da çok. Ben bu hafta bi sorayım görüşmemde bi iki tarif alayım tarçını sorarım senin için :) farklı bişi söylerse mesaj atarım :)
teşekkür ederim canım :) ama ne yaparsam yapayım sabah kahvaltısı en fazla 150 ye düşüyor . ben anlamadım nasıl bişi

@derya32 perocuk35 perocuk35 iki gündür 32 haftaya hayırlısı ile bir gelseydim diyordum 😂 nasıl enerji verdiysem ultrason yanlış çıktı. Yarın eşime söylemeden bakkala gider gibi burada başka doktora gideceğim, doğum konusunda da doktoru değiştireceğim, hem asabi hem de yanlış ölçüyor 😂
eşinden neden saklıyorsun istemiyor mu başka doktora gitmeni?

Ay evet ben de glutensiz rafine sekersiz diyetler, eliminasyon diyetleri falan cok yaptıgım için insanların yiyemedigi o tarz tarifler bana gayet de güzel geliyordu. Ama gel gör ki ne kadar diyet yapmış olursam olayım karbonhidrat aşkım bitmedi 😂 hamilelikte benim de canım cok istiyor özellikle hamurlu seyler bir de doymuyorum ya istahım hep cok acık oldu basından beri iradem de zayıfladı. Rahat rahat yiyebilmek isterdim
bende rahat rahat yiyip kilo almayayı isterdim ama ilk 5 ayda 10 kilo aldım . şimdi dikkat ediyorum 1buçuk ay oldu hiç kilo almadım . bi yandan iyi şekerim var diye yiyemiyorum ama insanın canıda bi hamurişi çekiyor :KK70: neyse doğurayım ilk işim yağlama yemek olacak :KK70:

Referans hastanede kullanılan cihazlara göre falan fark edebiliyor. Ondandır bence. Seninki normal değerlerde bizimki çok düşük olduğundan fark bu kadar fazla olabilir
Evet evet, sağlık ocağıyla hastane falan da farkediyor, inşallah yükselir hemen demir eksikliğini annemden biliyorum yorgunluk halsizlik çok yapıyor diyordu🥹

Kızlar bu arada dün sordum şu idrarda keton olayını, karbonhidratın az alımından ötürü oluyormuş😂 şaka mı bu dedim artık, baya bünyem aç kalmış yağ yakmaya başlamış Hocahnm Hocahnm ın dediği gibi. Demek ki benim fakir bünyem, sağlıklı beslenmeyi kabul etmedi….

Sizce ben dün tuzlu fıstık ezmesini anlamsız bulup bugün 2 çeşit daha almış mıyımdır dkkffk sırf sizin için... Atıştırmalıkları da çok beğenilmiş onları trendyoldan sipariş veresim var
Sırf meraktan bende fıstık ezmesi almıştım züberin hani tariflerede baktım nasıl yeniyor falan aman Allahım nasıl kötü şekersiz almışım birde hele iyice kötü dedim bunu nasıl yiyorlar ama fıstık ezmesini fazla tüketmeyi normal zamanda da çok önermiyorlar diye biliyorum bunun hakkında yazı görmüştüm bulursam atarım ama bence güzel değil😅

Ben de dün şu fropie var ya onu gördüm senin gronalasını önerdiğin, en iyi fıstık ezmelerindenmiş onunki de
Ben onu yemeksepeti marketten alıyorum sadece granolaları varr denk gelsem denerdim fıstık ezmesini de, granolası çogzel
Sırf meraktan bende fıstık ezmesi almıştım züberin hani tariflerede baktım nasıl yeniyor falan aman Allahım nasıl kötü şekersiz almışım birde hele iyice kötü dedim bunu nasıl yiyorlar ama fıstık ezmesini fazla tüketmeyi normal zamanda da çok önermiyorlar diye biliyorum bunun hakkında yazı görmüştüm bulursam atarım ama bence güzel değil😅
Niyemiş kız acaba denk gelirsen bi daha at mutlaka. Ama bence de güzel değil dnfmf fıstık sevmem zaten normalde de. Protein olması böyle ıvır zıvırla tatlı ihtiyacını kesebilmesi bi artı sadece yoksa ben de kaşık kaşık yiyemem hiç

X