2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Daha önce de demiştin herhalde ikinciyi çabuk istediğini galiba Allah gönlüne göre de verdi kesin sonuca göre tebrik ederiz seni
Ay evet demiştim istediğimi. Çok istiyordum bir bebiş daha. Ama Allah nasip ederse insan üretim tesisini bu doğumdan sonra kapatmayı düşünüyorum. İki çocuk güzeldir

Ay evet demiştim istediğimi. Çok istiyordum bir bebiş daha. Ama Allah nasip ederse insan üretim tesisini bu doğumdan sonra kapatmayı düşünüyorum. İki çocuk güzeldir
Biraz dinlen tabi benim daha gözüm korkuyor ikinciye aslında bir yandan da erkenden yapıp ikisini bir arada büyütmek mantıklı geliyor ama anam çok yorucu ya hele ben uykuyu sevmediğimi düşünüyordum ama şu anda 6 saatlik bir uyku için adam dövecek kıvama geldim

Kayınvalidemler çok yardımcı oluyor bebek büyütmede. Onlara bir şey olmadan bir an önce yapıp büyüteyim

Ay sen istiyordun da ikinciyi yanlış mı hatırlıyorum gönlüne göre olsun

Sakıncası yoksa neden istemiyorsun ki. Bebek bakmak cok zor da ne bileyim ben hep ikinciyi istedim. Buraya da yazmıştım hatta
Hayırlısıyla kucağına al sağlıkla Benim kızım çok zor bi bebekti ilk 4-5 ay. Bir de benim destek alabileceğim kimsem yok. Herkesin işi var. 5 dakika bile nefes alacak zamanım hiç olmadı kızımı bu aya kadar getirirken. Eşim de işi yüzünden inanılmaz yorgun geldiği için benim istediğim desteği tam sağlayamadı. Mama içen bir bebek olsaydı belki o zaman gece kalkıp yapardı ben uyurdum falan ama. Çok zordu bu 1 yıl benim için. Bir de aynaya baktığımda sarkmış göbeğim ve otoban gibi olan çatlaklarım iyice psikolojimi bozdu. Doğum sonrası toplam 30 kilo verdim ama kilo verdikçe daha da şişman görünüyorum. Hala daha spor yapmaya vaktim yok. Gerçi duş alırken bile hala beş dakikada alıyorum. O yüzden ikinciyi hiç istemiyorum. Eğitimi vs düşündükçe iyice bunalıyorum açıkçası.

Aynı sorunlar bende de var. Benimki mama yiyen bir bebekti ama inan o mamayı yine sen hazirlardin. Kızım çocuk görünce çok heyacanlaniyor. Ona arkadaş istedim. Bilemiyorum ya. Yaş da 31 olacak Kasımda. Tekte kalmak istemediğimden enerjim bitmeden bir tane daha olsun dedim ben. Allah'ım inşallah layıkıyla bakmayı nasip eder bebişlerimi

Öncelikle
Burda çok yoğun kar yağışı var. Dışarı cikmamak için yetkililer uyarıyor. O yüzden büyük ihtimalle haftaya kalir
Allah gönlünüze göre versinbu arada ben kar yağışı uyarısına takıldım kış biz görmeden geldi mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…