Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Kızlar ben bugün 7000 adım atmışım. Vajinamda yine dolgunluk ve ağrı hissi var. Yürürken bacaklarımı tam bitiştiremiyorum.Daha önce de yaşadım bunu. Doktora gittim rahim ağzı uzunlugum iyi çıktı, bir sorun yok denildi. Ama çok tuhaf bir ağrı. Sizde de oluyor mu? Bir bende mi oluyor bu anlamadım
Bana oluyor bazen oturmaktan bile oluyor alt tarafımda bir ağırlık hissi oluyor eşime tarif etmeye çalışıyordum anlamıyordu.Eğer oturmaktan olduysa hafif hareketler ettiğimde rahatlıyorum ayakta kalmaktan olduysa da dinlendiğimde geçiyor.

Canım ayva yaprağını demlemek göğsü yumuşatır balgamı acıtmadan attırır öksürüğü de keser ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum boğaz bademcik problemi çok yaşadığım için tecrübem çok çok etkili
Çok teşekkür ederim canım araştırırım. 🌸

Kivirbas95 Kivirbas95 canım bir türlü yazamadım ama dualarımda kalbimde sen ve miniklerinle. 🙏 allahın izni ile sağsalim mutluluktan ağlayarak çıkacaksınız oradan ben inanıyorum 🥰 senin miniklerin çok güçlü maşallah, annelerini hiç üzmicekler ❣️

Kivirbas95 Kivirbas95 canım bir türlü yazamadım ama dualarımda kalbimde sen ve miniklerinle. 🙏 allahın izni ile sağsalim mutluluktan ağlayarak çıkacaksınız oradan ben inanıyorum 🥰 senin miniklerin çok güçlü maşallah, annelerini hiç üzmicekler ❣️
Çokkkk sağol canım, benim için bebeklerime dua etmeniz kafi 🥰 inşallah güzel haberlerle geleceğim ❤️

Kızlar ben bugün 7000 adım atmışım. Vajinamda yine dolgunluk ve ağrı hissi var. Yürürken bacaklarımı tam bitiştiremiyorum.Daha önce de yaşadım bunu. Doktora gittim rahim ağzı uzunlugum iyi çıktı, bir sorun yok denildi. Ama çok tuhaf bir ağrı. Sizde de oluyor mu? Bir bende mi oluyor bu anlamadım
Benim yürüyüş yapmama bile gerek yok gecen ayakkabımı giyerken sızlama girdi zorlama 10 dk ayakta durma hemen ağrı giriyor oglumda cok yürüyüş yapardım ne yorgunluk ne bi ağrı hissederdim. Doktora her gittiğimde soruyorum bir sıkıntı görmüyor kasılmalarımda gecti vajinadaki ağrılar bebekle alakalı degil ordaki sinirler kaslar doğuma hazırlanıyor hassaslaşıyor dedi

Ayy sizde sürekli acıkıyor musunuz? Sanki ağzım boş kalınca midem de boş kalmış gibi hissediyorum ama midem de dolu oluyor, ağzıma geliyor. Yine de birşeyler yiyesim geliyor..
evet hele bugün nasıl acıktım ya.istahim bin beşyüz arttı.hatta bugün buğday ekmeğine başladım diyet olsun die.bakalim ne kadar dayancam 🥴
Hepimizde oluyorsa normaldir. Çünkü ben doktora gittim normal dedi ilk ağrı olduğunda. Ama gerçekten dolgunluk hissi ve ağrı oluyor. Ağırlaşmak böyle bir şey galiba.
Evet evet normal.rahim büyüdüğü için hep bunlar.
Ayrıntılı ultrasonu devlette yaptıran arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim,önce bir kadın doğuma randevu almalımıyım omu yönlendirecek yoksa direkt sıra alıp gidebilirmiyim. Randevu internetten mi alınıyor nasıl yapacagım
Önce kadın doğuma ordan perinatoloji ye alan açıyorlar ve gidiyorsunuz.direk sıra alamıyorsunuz devlete gidecekseniz ama özelde böyle bsy yok.

X