2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Zararsiz diye bisey yok kar zarar dengesinde kar daha agir basmistir yani ciddi etkileri olmayan bir ilactirendise etmeyin…dr lar genelde gaviscon veriyorlar bu erken aylarda onun da cok etkisi yok diyebiliyorum
Son 1 tane kalmıştı bugün onu içtim gece 2 tane demişti dr 1 tane içtiğim için acayip bulantım oluyor bulantı olunca hiç birler yiyemiyorım işte mecburen içiyorum ilacı gaviskondamı bulantı için genelde mide yanmasında kullanıyordum onu

Canım benımde ıkı göğsümde kist var ama herkeste olabılıomus.. Oglumda ogrendm.. Doktor sadece bol bol ve aktıf emzir demişti.. Oyle de yaptım.. Bnmkıler süt dolayısıyla olursan kistler galıba..
Benimkinin ilginç yanı evliliğimin ilk aylarinda mastit oldum daha düşük fln da yoktu hamile de değildim doktora goguslerime dokunamiyorum diye gittim ultrasona aldı kaç aydır emziriyorsun dedi bana kal geldi ne emzirmesi benim çocuğum yokki dedim o da çok şaşırdı asistanların fln çağırdı göstermek için, bu çok nadir olur dedi hatta ekranı çevirip uzun uzun anlattı bildiğin net bir şekilde süt kanallarimi gösterdi, buralar normalde beyaz olur açık kanallardir ama bak seninki simsiyah tıkanmış dedi diğer mememi gösterdi bak böyle olması gerekiyor dedi resmen dilim tutuldu

Lütfen yanlış anlama ama çok güldüm hani aklıma başka şey geldiği için anladın sen

Günaydın hanımlar 8 haftalık oldum diş ağrısı var bir iki gündür aranızda olan var mı varsa neler yapıyorsunuz

Günaydın hanımlar 8 haftalık oldum diş ağrısı var bir iki gündür aranızda olan var mı varsa neler yapıyorsunuz

Ben 5 haftalık oldum.. Bende de var diş ağrısı.. Kanal tedavisi dedı doktor.. Kadın dogumdan konsültasyon ıstedı.. Ama kadın dogum konsültasyon verse bıle yaptırmıcam galıba.. Cekcem el mahkum

Yaaa hahahahahahahahahah yeni anladım hayır hayır hayiirr asla öyle birşey yok çok utandım şu an hahahahah asla yanlış anlamam tabiiki
Arkadaşın yazısını okumadan benim de aklıma gelen o oldu çünkü göğüs uyarıldıkça prolaktin değeri artar o da süt üretimine neden olur içimiz de fesat değil ama olabilir tabiki denk gelmiş diyelim. Çok dikkat etmen gerekir bebek doğunca Allah korusun mastit çok zor.

Arkadaşın yazdığını okuyana kadar benim aklıma bile gelmemişti hahahah ama doktorla şöyle bir istişare yaptık, ben profesyonel sporcuyum (okçuluk) o sıralar da çok ok atıyordum ve her seferinde yayın ipi attıktan sonra şiddetli bir şekilde göğüsüme sürtüyordu bunu doktora anlattım o zaman %90 sebebi budur dedi çünkü o zamanlar pandemi vardı hamam havuz ya da bakteri barındıracak herhangi bir yere de gitmedim geriye sadece bu seçenek kalıyor. Dediğin gibi mastiti çocuğum olmadan tattım gercekten zor, uzun süre geçmiyor da

Lütfen yanlış anlama ama çok güldüm hani aklıma başka şey geldiği için anladın sen

Yaa ama cidden aklımıza gelen Bide yeni evliyim diye belirtmişsin Ay sen çok yaşa inşallah haftaya gülerek başladık musmutlu bir hafta geçsin hepimize

Bu 7+6da falandı sanırım bu cuma tekrar gideceğim. Cinsiyet tahmini yapabilen var mııı? 1ciftyesilgozz sizin tahminlerinizi de bilmek isterim eğer bakabilirseniz

Ben 5 haftalık oldum.. Bende de var diş ağrısı.. Kanal tedavisi dedı doktor.. Kadın dogumdan konsültasyon ıstedı.. Ama kadın dogum konsültasyon verse bıle yaptırmıcam galıba.. Cekcem el mahkum
16 haftadan sonra demiş internette biri doktor kontrolum de soracam bakalım ilk üç ay izin vermiyormus doktorlar internette diş ağrısı hamileliğin ortalarına doğru olur diyor bizimkisi artık hamilelik ten mi yoksa normal de de olacak mıydı bilmiyorum

Benim ilk oglandi 9 ay su bile zor içdim bu sefer de bulantım yok bakalım ne olacak sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah hepimiz

Evet 2. 3aylık dönemde yapılıomus ama doktor bende ne gördüyse hemen yapmak ıstedı, o yuzden konsultasyon ıstedı galıba.. Aslnda hiç yapılmaması gerekıomus dişe işlem.. İlk 3 ay ve son 3 ay bebek için riskliymiş, 2. 3 aylık dönemde de bebek kendını strese sokabılıomus.. Valla bugun kontrole gitcem, ama kagıdı verıp vermeme konusunda kararsızım.. Ilac da ıcmek ıstemıorm, nası dayanıcam onu da bilmiyorum

Cok geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun diş ağrısı da tuttu mu tutuyor malesef

Kizlar ben 7+6 yim kontrole gittigimde bebegin kalp atisi var dedi dinleyebilirmiyim dedigimde bu bebege ciddi zarar verir gerek yok suan ilerde duyarsin dedi ama kime sorsam dinletmisler sizede dinlettilermi
Canım bende 6 haftalıkke dineledim 8+1 dinletirmedi sadece ultrason da gösterdi ilerleyen haftalarda dinleriz dedi
Bende sorgulamadım

Kizlar ben 7+6 yim kontrole gittigimde bebegin kalp atisi var dedi dinleyebilirmiyim dedigimde bu bebege ciddi zarar verir gerek yok suan ilerde duyarsin dedi ama kime sorsam dinletmisler sizede dinlettilermi
Erken dönemde bebeğe ısı gidiyormus 4 dkdan fazla olursa. Bu da bebeğe zarar veriyormus. Bence bebeğin kalp atışı var, sorun yok diyorsa doktorun biraz daha sabret canım. Zaten ilerleyen donemlerde rahat rahat dinleyebilecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…