Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar, hamilelik belirtilerinizden hangileri devam ediyor? Bende göğüs hassasiyeti dışında hiçbir şey yok. Önceden kasıklarımda bir gerilme olurdu o da yok. Uyku düzenim de normale döndü. Kabızlığım da geçti sanki. 15+2 olduk, uygulamada okuduğuma göre özellikle bu haftada hızla büyüdüğü için kasıklarda sık sık ağrı yaşanabilir yazıyordu ama ben birşey hissetmiyorum ☹️
Benim kasık ağrılarım ve bel boşluğumda oluyor. Hissetmeyebilirsin herkesin vücut yapısı farklı korkma 😊 bir de uyku bir de çok konuşana tahammül edemiyorum 😂😂😂

Günaydın kızlar ☀️ d vitamini ne kullanıyorsunuz benim 23 ve sürünüyorum resmen doktorum da yazmadı gerek yok dedi ama ben kullanmak istiyorum
colefer diye bi hap verdi canım haftada 2 gün kullanıyoruum. Ben kullanmak istiyorum desen önümüz kış yani
Ne güzel sağlık ocakları var bizim ki Allah a emanet ben gittim bildirim yaptım doktor kimseye yönlendirmedi. Sonra arayıp gelmeniz lazım diyorlar telefonda aldılar bilgileri. Arayan soran da yok aşı için kontrol için falan
Günaydın canım, bizim ki de öyle yaa ahhha ilk tanıdık vasıtasıyla haber yolladım sonra aradılar bilgileri aldılar gerisi asla olmadı kdjf

Ne güzel sağlık ocakları var bizim ki Allah a emanet ben gittim bildirim yaptım doktor kimseye yönlendirmedi. Sonra arayıp gelmeniz lazım diyorlar telefonda aldılar bilgileri. Arayan soran da yok aşı için kontrol için falan
Haklisinz. Evt bizim saglk ocagindaki hemsire ilgili birine benziyor simdilik. Aslnda baska saglk ocagina kaydinizi yaptirabilirsinz bilgnz olsun

Günaydın kızlar ☀️ d vitamini ne kullanıyorsunuz benim 23 ve sürünüyorum resmen doktorum da yazmadı gerek yok dedi ama ben kullanmak istiyorum
Gunaydın kuzum benımde 22 cıktı,banada dr bısey vermedı ama fundişin damlasından aldım ben coledan d,gün aşırı 4 damla ıcıyorum ondan.kendı kendımızın doktoruyuz resmen ya🤭😄decavıt vermıstı ılk hamılelık basındna berı ama kullanmıyorum onu 4 kez kullandım aşırı bulantı yaptı içmedim bidaha hiç.folık asiti bıraktınız demi sizde?

Kızlar artık ben de hissetmek istiyorum bebişimi ya çok tedirgin oluyorum bugün 15+1 olduk. Birkaç hafta önce pıt pıt ediyordu sanki ama şimdi hiç yok. Cuma günü sonunda doktor günüm 4 hafta azimle bekledim ama doktor günü yaklaştıkça kötü rüyalar görüyorum 🥲 bir an önce bebeğimi görmek istiyorum iyi olduğundan emin olmak istiyorum

Kızlar artık ben de hissetmek istiyorum bebişimi ya çok tedirgin oluyorum bugün 15+1 olduk. Birkaç hafta önce pıt pıt ediyordu sanki ama şimdi hiç yok. Cuma günü sonunda doktor günüm 4 hafta azimle bekledim ama doktor günü yaklaştıkça kötü rüyalar görüyorum 🥲 bir an önce bebeğimi görmek istiyorum iyi olduğundan emin olmak istiyorum
Canım bende 17+5 im ve 53 kiloyla hamile kaldım çok hissetmek istiyorum artık ama daha hiç hissetmedim 😥 ama eminim iyilerdir içini ferah tut yakında hissedicez az kaldı🥰

Gunaydın kuzum benımde 22 cıktı,banada dr bısey vermedı ama fundişin damlasından aldım ben coledan d,gün aşırı 4 damla ıcıyorum ondan.kendı kendımızın doktoruyuz resmen ya🤭😄decavıt vermıstı ılk hamılelık basındna berı ama kullanmıyorum onu 4 kez kullandım aşırı bulantı yaptı içmedim bidaha hiç.folık asiti bıraktınız demi sizde?
Benimde demir 82 çıkmış ama ferittin düşük 4.2 hangisini dikkate alıyorlar acaba 😏

Günaydın hanımlar 🌸
Şimdi kontrolden geliyorum. Bugün sata göre 15+4 olduk ultrasonda 16+2 görünüyoruz. Üçlü test için kan verdim ve 20. Haftada detaylı ultrason için perinatolojiye yönlendirildim. Doktorum inanılmaz yoğun olduğu için USG fotoğrafı alamadım :KK43: gel de şimdi bir ay daha bekle

X