Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Kızlar biberon alacağım ama dar ağız mı alayım geniş ağız mı ikisi arasındaki fark tam olarak ne

Merhaba bende de hafif kısalma olduğunu söyledi doktorum acaba ilaçlar işe yarıyor mu devam ediyor mu kısalmanız
Bana Pessar takıldı. Haftada iki Promester iğne günde 3 progestan fitil. Rahim ağzında yumuşama çıktı haftalık takip ediliyorum sürekli alttan elle muayene kalçalarım fena. 25mm falan şu anda rahim ağzı 28+4 teyim yatıyorum. Ne kadar ölçüldü sizinki hafif kısalma derken kaça düşmüş kaç haftalıksınız

Arkadaşlar hastane çıkışı kaç parça olmalı ben hiçbir şey bilmiyorum ya
3’lü 5’li ve 10 ‘lu oluyor genelde

3’lü de tulum şapka eldiven
5’li de alt üst takım şapka eldiven zıbın
10’lu da bunların hepsi extra penye batanniye önlük extra zıbın oluyor

Biz hemşireye zıbın, alt üst takım ya da tulum, şapka, eldiven ve penye battaniyesine vericez

Kızlar biberon alacağım ama dar ağız mı alayım geniş ağız mı ikisi arasındaki fark tam olarak ne
Dar ağız acayip gıcık, mamayı dökerken dökülüyor hep, neredeyse mama ölçü kaşıkları kadar ağzı.Bende hem dar hemde geniş ağız var geniş ağızlı olanı daha çok seviyor ve kullanışlı buluyorum, geniş ağızlı olduğu için daha kısa oluyor boyu, dar ağızlılar uzun

Ben dr browns un dar ağızlı olan setini aldım kullanıp görcez bakalım dar ağızlılarda daha az hava yutuyormuş daha az gaz oluyor diye duymuştum

Teşekkür ederim meme reddi olmaması için hangisi daha iyi
Ben dr browns un dar ağızlı olan setini aldım kullanıp görcez bakalım dar ağızlılarda daha az hava yutuyormuş daha az gaz oluyor diye duymuştum
Ben de aldım o setten ama arkadaşım meme reddi bunlarda daha çok oluyor dedi kafam karıştı siparişi iptal ettim
Buraya da sorayım dedim

Canım 20. Haftamdayım doktor hafif kısalma var dedi o an bilmiyordum sormadım bugün kendi doktoruma gittim gayet iyi dedi 40 ve 35mm gördüm her ölçtüğümde dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…