Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Teşekkür ederim canım, inşaAllah hepimiz aldıklarımızı sağlıkla güzel günlerde kullanırız 🥰

Peki benim buna gözlerimin dolması, hepimizin bebişleri sağlıkls gelsin zamanında🥺🤭
Çok güzel olmuş canım ellerinize sağlık✨
Amin canım sağlıkla gelsin minik kuşlarımız 🐣
Her şey çok güzel olacak bizler için , inanıyorum 🩵 çok değil 2,5-3 ay sonra uykusuz gecelerimizi , gaz problemlerimizi konuşacağız inşallah 🙏🏻

Ben owlinin korsesini alacağım. Kasımda owli ürünleri indirime girecekmiş onu bekliyorum

Ben Yamuna diye bir marka gördüm. İkisinin arasında kaldım.
Teşekkür ederim, birkaç yerde paçalı olanları vardı bacakları da sarıyor baktığında normal korse gibi ama lohusa korsesi diye geçiyor insanları kandırmıyorlarsa tabi 😂😂 kullanışlı olur mu işe yarar mı acaba

Teşekkür ederim, birkaç yerde paçalı olanları vardı bacakları da sarıyor baktığında normal korse gibi ama lohusa korsesi diye geçiyor insanları kandırmıyorlarsa tabi 😂😂 kullanışlı olur mu işe yarar mı acaba
Ben kullananmam öyle her yerimi saran şeyleri ya 😅 sen kendini düşünerek karar ver bence

Kızlar kızlar. Doktor soluna doğru yat dediğinden beri gram kaliteli uyku uyuyamadım. Çünkü kendimi şartlamışım sağa falan dönünce hemen gözüm açılıyor. Yalnız sürekli sol tarafıma yatmaktan sol tarafım çürüycek neredeyse canım acıyarak uyanıyorum. Sağ tarafa yatınca bebeğe zarar veriyormuşum gibi hissediyorum. Bu konuda net bilgisi olan var mı ya 🥺

Evet onunda korselerine güzel diyorlar ama ben owliyi daha çok sevdim onu alacağım 😅 bir de owli uyku gurusu alacağım bu indirimlerde
owli uyku gurusu için sitede outlet bölümünü gördünüz mü ufak defolu ürün 1.155 tl

Kızlar kızlar. Doktor soluna doğru yat dediğinden beri gram kaliteli uyku uyuyamadım. Çünkü kendimi şartlamışım sağa falan dönünce hemen gözüm açılıyor. Yalnız sürekli sol tarafıma yatmaktan sol tarafım çürüycek neredeyse canım acıyarak uyanıyorum. Sağ tarafa yatınca bebeğe zarar veriyormuşum gibi hissediyorum. Bu konuda net bilgisi olan var mı ya 🥺
bence kendinizi bu kadar şartlamayın ağrı olması çok normal bütün vücut ağırlığınızı sol kol bacak bele veriyorsunuz bence sağa yatın bu aralar. Ben bunu doktora sordum sol tarafta kan akışı daha fazlaymış ama sağa yatmanın bir zararı yok dedi.

bence kendinizi bu kadar şartlamayın ağrı olması çok normal bütün vücut ağırlığınızı sol kol bacak bele veriyorsunuz bence sağa yatın bu aralar. Ben bunu doktora sordum sol tarafta kan akışı daha fazlaymış ama sağa yatmanın bir zararı yok dedi.
Çok sağol canım benim. Doktora özellikle tekrar danışacağım çünkü benim plasenta rahim ağzında olduğundan bu sola yatma durumu önemli galiba nette bu tarz şeyler okumuştum sanırım oda etkiledi beni. Birazcıkta sağıma yatayım ama ya çok acıdı solum 🥺

Çok sağol canım benim. Doktora özellikle tekrar danışacağım çünkü benim plasenta rahim ağzında olduğundan bu sola yatma durumu önemli galiba nette bu tarz şeyler okumuştum sanırım oda etkiledi beni. Birazcıkta sağıma yatayım ama ya çok acıdı solum 🥺
televizyon izlerken arkanıza yastık koyup sırt üstü yatın yarı oturur gibi oda iyi gelir biraz vücut ayarını bulsun :))

owli uyku gurusu için sitede outlet bölümünü gördünüz mü ufak defolu ürün 1.155 tl
Evet gördüm ama kasımda %20-25 arası indirim olacaksa eğer aynı fiyatlara gelir hemen hemen ,onu bekleyip ona göre alacağım

Selam kizlar bu aralar bacaklarıma fena sekilde kramplar giriyor. El bileklerim ağrıyor parmaklarım resmen kitleniyor. Resmen kemiklerim dökülüyor. Bunu yaşayan var mı. Var ise nasıl bir çözüm buldunuz magnezyum kalsiyum kullanıyorum bu arada

Selam kizlar bu aralar bacaklarıma fena sekilde kramplar giriyor. El bileklerim ağrıyor parmaklarım resmen kitleniyor. Resmen kemiklerim dökülüyor. Bunu yaşayan var mı. Var ise nasıl bir çözüm buldunuz magnezyum kalsiyum kullanıyorum bu arada
çok geçmiş olsun :KK43: soda ile muz her gün tüketebilirsiniz bunun dışında maalesef yok diye biliyorum

Kızlar benim sağ tarafım bazen sertleşiyor bebeğin kafası mi geliyor oraya acaba anlamadım kasılma değildir demi

Ben neredeyse dik yatiyorum 3 yastık koyuyorum kafama. Bir kez uyurken ağzıma gelen su ile uyandım az daha boğuluyordum avucuma birazcık kusarak kurtuldum. 3 yastık ile her zaman sola yatamıyorum çok sola yatınca da kalbim ağrıyor. Artık saldım hem sağa hem sola hem düz yatıyorum. İnşallah bir şey olmaz bebeklerimize de, gerilmeyin. Ben de sizin gibi idim ama hep sola yatılmıyor gerçekten

Amin canım sağlıkla gelsin minik kuşlarımız 🐣
Her şey çok güzel olacak bizler için , inanıyorum 🩵 çok değil 2,5-3 ay sonra uykusuz gecelerimizi , gaz problemlerimizi konuşacağız inşallah 🙏🏻
Amin canım aminn🤲💚
Dar ağız öneriliyor diye biliyorum ama tam sebebini de bilmiyorum 😅 bence çok farklı değildir canınız hangisini istiyorsa onu alın 😂 benim aldığım biberonda geniş ağız bence

Eki Görüntüle 3493233
Ay ben de bilemedim ya 😁neyse alayım birini artık hastane çantasını hazırlamam gerek içine koyacağım😊

Ben iki tarafada yatıyorum hatta benim bebiş solu sevmiyo sağa yatınca daha mutlu sanki sağda uykuya geçerlen bi rahatsız gibi sırt üstüde yatıyorum ben saatlerce olmaması şartıyla ama sırt üstü uzun süre rahatsız ediyo gerçekten üstüme biri oturmul gibi
Benim bildiğim sağa yatmak zararlı değil ama sola yatmak daha iyiymiş arada sağ sol yapabilirsiniz bence siz ama doktorunuzada sprun

Canım benimde öyle oluyordu Eray hoca micrabonk nın yanında bir de bunu verdi ağrıların geçene kadar bunu da iç sonra bırak dedi
İyi geldi bana, sen de doktoruna sor istersen

Eklentiler

• 20241022_124021.jpg
    20241022_124021.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 14
X