Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Yenidoğan icin aldınız değil mi andywawa arada baby molde indirim oluyor görürsem bakarım
0 3 ay aldim ocakta doğcak nasilsa diye 3 6 ay evde oglumdan kalma var cabuk kuculurse ona geçerim diye dusundum

Peluş battaniyeyi bella masiondan da alabilirsiniz kizlar ölçüsü büyük ve çok guzel oglumfa yeşil aslanli almiştim kizima da kiremit aldim 220 tkye gelmisti gece uykum kactiginda flaş indirime denk gelmiştim nevresimleri de burdan aldim ben cok güzel

Kızlar şeker yükleme için geldim bugün. Haftasonu şey hissetmiştim, bebek karnımın bi yerinde toplanıyo yumruk gibi sertleşiyo gibi oluyordu anlık, sonra geçiyodu. Doktora bahsettim nstye soktu. O kasılma/sancı oluyomuş 1 günlük yatış verdi şuan. Böyle bir his yaşayan varsa bi görünsün doktora, yazmak istedim

Teşekkür ederim canım su migie markasının peluş kundaklarindan alan varmiydi nasıl kullanışlı olurmu acaba ondan almayı düşündüm şuan havalar soğuyunca
Ben geçen hafta aldım canım bahara kadar iş görür bence diğer markalara bin küsürlere gerek yok

Eklentiler

• IMG_9683.jpeg
    251 KB · Görüntüleme: 33
Bndede sık sık oluyor özellikle dışarı çıktığmda çok ayakta kalırsam falan top gibi sertleşiyor ama dinlenince geçiyor onun için doktora gerek duymamıştım

Ben de cigitten bunu almıştım kızlar baya kalın 275 tl di . Fikir olsun size . Baya model vardı kalın ince müslin.

Eklentiler

• E62E18C2-22B3-486D-BA64-E1A4D6A614EB.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 5B3BAECB-720D-4DB4-8EA6-616204CC7E69.jpeg
    181,7 KB · Görüntüleme: 27
Bebek odası yapmayan arkadaşlar, bebeğin kıyafetlerini koymak için nr aldınız .
Biz kiradayız ev de küçük o yüzden oda yapamıyoruz . Kıyafetlerimi koymak için dolap mı alsam sizler ne yaptınız ?
Canım ben oğlumda kendi gardrobumuzun bi kısmını kullanmıştım ona daha yeni oda yaptım 3,5 yaşında

Canım ben oğlumda kendi gardrobumuzun bi kısmını kullanmıştım ona daha yeni oda yaptım 3,5 yaşında
Ben de dün gardrobu düzenledim iki bölmeyi bebeğe ayırdım ama yeterli olur mu bilemedim . Çünkü çekmeceli kısım yok sadece raflı kısım var

Çok üzücü olmuş. Bir arkadaşım bebeğine hiçbir şey almadı neredeyse. Kardeşinin her şeyini kullanıyor şimdi bebek. Aslında bebek kıyafetleri eşyaları eskimeden küçülüyor zaten.
Bende giysi olarak bsy almicam kardeşlerimin bebeklerinden baya var .cinsiyet aynı olunca çok ii oluyor.oglumda baya almıştım herşeyi.deli gibi alışveriş yapıyordum.bide pandemi dönemiydi sürekli tlfn elimde önüme gelen beğendiğimi alıyordum.ama şimdi almıyorum.sadece portatif beşik,alt üst hastane çıkışı 2 ve 3numara bez aldım.

Memesi kaşınan, memelerini taş gibi hisseden, damarları mosmor gözüken var mı aranızda? Kaşımaya korkuyorum ama çok rahatsız oluyorum. Toparlayıcı sütyenler falan bile bir süre sonra hep sıkıyor hatta midemi sıkıyor.

Ben de dün gardrobu düzenledim iki bölmeyi bebeğe ayırdım ama yeterli olur mu bilemedim . Çünkü çekmeceli kısım yok sadece raflı kısım var
çok yeterli oluyor diyemem zor da oluyor yani kendi kıyafetlerm felan yer açmak zorunda kalıyorum. İdare edilebiliyor tabii, şuan odasına yatağını gardrobunu felan aldık iyi oldu alan açıldı. Onun kıyafetleride rahat rahat yerleşti

Kaşıntı bende de var, ve ara ara sızlama ağrı var. Koyu halkalar da da soyulma var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…