Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    167
En son amazon indiriminden aldım ufak tefek şeyler şuan bir indirim yok sanırım kasımı bekliyorum bende
Bende ufak tefek bı kaç şey aldık biberon emzik bir iki tane bez muslin örtü battaniye falan almam lazım daha çok şey almam lazım

Kasım indirimleri umarım gerçekten indirim gibi olur. Benim çok az şey kalmış gibi. Umarım lohusa takımları falan da indirime girer. Bez indirimi olursa onu da stoklayacağım.
Bu kadar insan bekliyor bana kalmaz bence bişey indirim de olsa geç kalirim

Bu kadar insan bekliyor bana kalmaz bence bişey indirim de olsa geç kalirim
Her sene indirimleri bekleyip alışveriş yapan ben bu sene bekleyemedim, konu bebek olunca gözüm pek bir şey görmedi maalesef. Görürsem atarım ben buraya da hemen. İnşallah geç kalmazsın.

Her sene indirimleri bekleyip alışveriş yapan ben bu sene bekleyemedim, konu bebek olunca gözüm pek bir şey görmedi maalesef. Görürsem atarım ben buraya da hemen. İnşallah geç kalmazsın.
Teşekkür ederim canım su migie markasının peluş kundaklarindan alan varmiydi nasıl kullanışlı olurmu acaba ondan almayı düşündüm şuan havalar soğuyunca

Neden ya hemen iyi gelmişti
Bilmiyorum canim fazla gekiyor demek ki
Günaydın kızlar nasılsınız iyi pazarlar kışlık bebek kıyafeti neler aldiniz e bebekten tulum almıştım ama gözüne çok ince geldi
Selam canim carterstan polar tulum aldim sadece 2 tane bi de dişarisi için andywawa diye bir markanin peluş tulumunu aldim o kadar
Kızlar ben dün ve önceki gün kendime göre fazla hareket ettim yoruldum. Bebeğin hareketleri çok çok azaldı sizde de oluyor mu böyle bu normal mi ?
Ben dün avmde 7 saat gecirmişim totom cikmiş yorgunluktan vallahi bende ayniydim
Hep dualarimdasin canim ❤ rabbim kalbine ferahlik versin oğluşuna da bol şifalar

Bebek odası yapmayan arkadaşlar, bebeğin kıyafetlerini koymak için nr aldınız .
Biz kiradayız ev de küçük o yüzden oda yapamıyoruz . Kıyafetlerimi koymak için dolap mı alsam sizler ne yaptınız ?

Arkadaşlar bu haftaki ilk adım eğitimlerine baktım şimdi. Tam bizlik gibi. İsteyen olursa
Yarın yani salı yeni Doğan'dan itbaren uyku düzeni
Perşembe yeni doğan bebeklerde duyu motor gelişimi ve yeni doğan bakım rutinleri aynı gün iki eğitim var
Cuma yeni doğan bebeğinizle ilk emzirme

Yenidoğan icin aldınız değil mi andywawa arada baby molde indirim oluyor görürsem bakarım

Biz kiradayız ev de küçük o yüzden oda yapamıyoruz . Kıyafetlerimi koymak için dolap mı alsam sizler ne yaptınız ?

Bende şu anlık ayrı bir oda yapmıyorum. Yatak odasının hemen dışında koridorrumda girinti bir yer var . Orası için dolap yaptırdım. Çok iyi oldu hem yatak odasına yakın olmasından dolayı hemde istediğim gibi geniş oldu baya birşey alır gibi. Onun dışında yatak odasına beşiğin yanına açık raf gibi bir şey alıcam anlık ihtiyaç malzemelerini koymak için

Ben de yatak odasının şifonyerini kullanayım diyorum ama yeterli olur mu bilemiyorum

Ben de oda yapmayacağım, yatak odam büyük beşiğin yanına 5 çekmeceli bir şifonyer yaptırıyorum bir de kendi dolabımızdan iki bölmeyi ayırırım diyorum bakalım

Kasım indirimleri umarım gerçekten indirim gibi olur. Benim çok az şey kalmış gibi. Umarım lohusa takımları falan da indirime girer. Bez indirimi olursa onu da stoklayacağım.
Gecelik tarzı mı düşünüyorsun, oglumda önden düğmeli pijamalar çok iyi olmuştu penti 1 alana 1 bedava varken aldım pamuklu kumaşları harika lc waikikiden de bi tane hamile pijama sabahlık almıştım yeterli bana . Bez çok stoklamanı önermem bazı bebişlere bazı bezler pişik yapıyor

Bende ufak tefek bı kaç şey aldık biberon emzik bir iki tane bez muslin örtü battaniye falan almam lazım daha çok şey almam lazım
Yaa oğlumdan kalma battaniyeler müslinler örgü yelekler puset örtüsü hurçla depoda duruyordu onlara güveniyordum dün iyi ki açmışım bir yerden su almış heralde hepsi küf olmuş

1 numarayı 210 tane aldım iki numarayı 60. 3'ü almasam daha iyi haklısınız. Ama iflah olmaz bir stokçu gibi davranıyorum. Aslında öyle de değilimdir. Bebeğe 12 18 aylık kiyafetler bile aldım çok değilse de. Siz tecrübelisiniz tabi, ben de bebekten beri buldumcuk gibi olunca böyle oldu bu kez Ben galiba istemesem de ameliyat olma ihtimalimde hastanede çok kalabilirim. O yüzden 2 gecelik sabahlık takimi 2 pijama takimi bir de polar sabahlik almayı düşündüm. Herkes eğer ameliyat olursan pijama yara yerine denk gelir eğilip kalkman zor olur dediği için gecelik düşünmüştüm. Bir de normalde de kullanırsın dedi annem o gecelik sabahlik takımlarını bir süre karnım geçmeyecek ve hamile kıyafetleri giymeye devam edecekmişim öyle iddia ediyor.

Yaa oğlumdan kalma battaniyeler müslinler örgü yelekler puset örtüsü hurçla depoda duruyordu onlara güveniyordum dün iyi ki açmışım bir yerden su almış heralde hepsi küf olmuş
Çok üzücü olmuş. Bir arkadaşım bebeğine hiçbir şey almadı neredeyse. Kardeşinin her şeyini kullanıyor şimdi bebek. Aslında bebek kıyafetleri eşyaları eskimeden küçülüyor zaten.

Tüh kötu olmuş iyiki erken gördünüz e bebekte battaniyeler uygundu ama kalitesine guvenemedim

Eklentiler

• Screenshot_20241021-122114_Instagram.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20241021-122026_Trendyol.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20241021-122013_Trendyol.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20241021-121955_Trendyol.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20241021-115804_Hepsiburada.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20241021-115743_Hepsiburada.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20241021-115729_Hepsiburada.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20241021-115710_Hepsiburada.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20241021-115655_Hepsiburada.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…