Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Cnm bence sadece Gökçe olsun.aksa kulağa hiç hoş gelmiyor sanki.

Kizlar gecen gün Dr enfeksiyon için tek kullanımlık bı toz seklinde ilaç verdi ,birde decavit vermişti.gece enfeksiyon için olan ilacı içtim sabah yemkten sonra da decavitten içtim bitane. ilaçlardan mi oldu bilmiyorum ama cumartesi yada pazar ne hatırlamıyorum sürekli ishalim var.gunde 3 kez fln.bebege zararı olur mu acaba

Bnde aralık sonu doğmasını hiç istemiyorum bi kaç hafta için yaş atlıcaklar öyle olursa hayırlısıyla vaktinde gelirler inşallah bebişlerimiz
Aralık olursa bir aydan kaybediyor gibi bisy var galiba okulada geç mi yaziliyor hiç anlamıyorum o hesabı ama biz Aralık'ta dogurabiliriz belki

Bana hiç doğum tarihi söylemedi doktor bilmiyorum nezaman dogurcam ben

Oyy masallahh onaa annesi kaç kilo olmus

Aralık olursa bir aydan kaybediyor gibi bisy var galiba okulada geç mi yaziliyor hiç anlamıyorum o hesabı ama biz Aralık'ta dogurabiliriz belki
Cnm şimdi okula yazdirilirken ay hesabına bakılıyor.yani seneye bakılmıyor.36 ayı doldurmussa devlet anaokullarında 36aylik sınıf varsa yazdirabiliyorsun.bnm oğlum mesela 42 aylık yani tam 3 buçuk,ilçede 3 yaş bı sınıf acildi ve doldu yazdiramadim.genelde devlette 36 aylık çok açılmıyor ,ha büyük sehirlerde değişir bu ve eylulde 72aylik olunca mecburi olarak 1,sınıf oluyor.anasinif hakkı bitiyor.okul yönünden çok kaybı olmaz anlicagin.

Ay eskiden Kasım'da doğanlar 1 seneyle kaybediyorlar di aklımda öyle kalmis ne demek de iyi bari tesekkur ederim çokta anlamiyordum

Çok şükür canım , çok tatlı bir bebiş geliyor sanki
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz
tartılar farklı sonuç gösterebiliyor bir de kıyafet falan da fark eder

Ya bende senin gibi düşünüyorum. Aralıkta gelme ihtimali var ama 2025 çocuğu olsa daha iyi olur 3-5 günle 2024 de kalsın istemem
Gökçe ️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım
Ya Aksa diyince aklıma direk aksa holding geliyor şimdi sen söyleyince baktım arapçada uzak öteki anlamına geliyormuş. Anlamı da pek uygun değil sanki isim için. Siz bilirsiniz tabii ama başka alternatiflere de bakılabilir sanki
Ya maşallah bu güzelliğe ne kadar da güzel poz vermiş Her şey yolunda olduğu için öyle olmuştur canım çok da kısa değil aslında 20-25 dk.
Sağlıkla gelsin inşallah

Cnm bence sadece Gökçe olsun.aksa kulağa hiç hoş gelmiyor sanki.
Aksa holding miii Ay soğudum zaten eşim de istemiyor

Sanırım tek isim koyacağız canım bakalım

Ahahahahaha hormanlardan heralde hamilelikte daha da aşık oldum ben bu adama bakmadan duramıyorum. Hem eşim sarışın ve yeşil gözlü benzesin güzel olur
Benimde eşim yeşil gözlü oğlumun gözlsri benzemedi belki bu bebişe nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…