Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Gökçe ✨️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi 🥰 ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım 🤭

MaşaAllah, sağlıkla kucağınıza alın 🤲🥰

Benim de evdeki tartıyla uymuyor hastanedeki, evdekini baz alıyorum daha az tarttığı için 🤪😁
Cnm bence sadece Gökçe olsun.aksa kulağa hiç hoş gelmiyor sanki.

Kizlar gecen gün Dr enfeksiyon için tek kullanımlık bı toz seklinde ilaç verdi ,birde decavit vermişti.gece enfeksiyon için olan ilacı içtim sabah yemkten sonra da decavitten içtim bitane. ilaçlardan mi oldu bilmiyorum ama cumartesi yada pazar ne hatırlamıyorum sürekli ishalim var.gunde 3 kez fln.bebege zararı olur mu acaba

Bnde aralık sonu doğmasını hiç istemiyorum bi kaç hafta için yaş atlıcaklar öyle olursa🤨 hayırlısıyla vaktinde gelirler inşallah bebişlerimiz🤲🏻💙
Aralık olursa bir aydan kaybediyor gibi bisy var galiba okulada geç mi yaziliyor hiç anlamıyorum o hesabı ama biz Aralık'ta dogurabiliriz belki😅

Benim minik bence Aralıkta gelir ama en son gittiğim doktor gelişimine göre doğum tarihini 1 Ocak dedi. 2025'te doğsun istiyorum ben de. 2024 Aralık sonu doğumlu olup sanki okula falan erkenden başlamasını istemedim sanki küçükten gitmek zorunda kalacakmış gibi.
Bana hiç doğum tarihi söylemedi doktor 😅😅 bilmiyorum nezaman dogurcam ben

Merhaba herkese. Bugün benim de detaylı ultasonum vardı. 22+5 olduk bugün. Çok kısa sürdü benim detaylı 20-25 dk kadar daha uzun bekliyordum ama bir sorun yok dedi ondan kısa sürmüştür diye düşünmek istiyorum. Bir de ilk defa yüzünü gördük kızımızın 🥰 sizle de paylaşmak istedim ♥️
Oyy masallahh onaa annesi kaç kilo olmus

Aralık olursa bir aydan kaybediyor gibi bisy var galiba okulada geç mi yaziliyor hiç anlamıyorum o hesabı ama biz Aralık'ta dogurabiliriz belki😅
Cnm şimdi okula yazdirilirken ay hesabına bakılıyor.yani seneye bakılmıyor.36 ayı doldurmussa devlet anaokullarında 36aylik sınıf varsa yazdirabiliyorsun.bnm oğlum mesela 42 aylık yani tam 3 buçuk,ilçede 3 yaş bı sınıf acildi ve doldu yazdiramadim.genelde devlette 36 aylık çok açılmıyor ,ha büyük sehirlerde değişir bu ve eylulde 72aylik olunca mecburi olarak 1,sınıf oluyor.anasinif hakkı bitiyor.okul yönünden çok kaybı olmaz anlicagin.

Cnm şimdi okula yazdirilirken ay hesabına bakılıyor.yani seneye bakılmıyor.36 ayı doldurmussa devlet anaokullarında 36aylik sınıf varsa yazdirabiliyorsun.bnm oğlum mesela 42 aylık yani tam 3 buçuk,ilçede 3 yaş bı sınıf acildi ve doldu yazdiramadim.genelde devlette 36 aylık çok açılmıyor ,ha büyük sehirlerde değişir bu ve eylulde 72aylik olunca mecburi olarak 1,sınıf oluyor.anasinif hakkı bitiyor.okul yönünden çok kaybı olmaz anlicagin.
Ay eskiden Kasım'da doğanlar 1 seneyle kaybediyorlar di aklımda öyle kalmis ne demek de 😅 iyi bari tesekkur ederim çokta anlamiyordum

Merhaba kızlar🌸 Bugün detaylı günümüz vardı 21+4tük 25 cm 430 gr çıktık her şey yolunda bir sorun görünmedi çok şükür. 1 saat sürdü Ankarada olanlar için prof. Nuri danışman hocayı öneriyorum. Her şeyi didik didik inceledi bize CD ve resim verdi utangaç oğlusum sürekli yüzünü kapattı ama ucundan bir poz yakaladık 😅 Allah herkesin yüzünü güldürsün güzel haberler aldırsın🙏🌸
Çok şükür canım , çok tatlı bir bebiş geliyor sanki 🐣 🧿
Kızlar bende perşembeye randevu aldım detaylı usg için. 20+4 olucaz. Bugün oğlanın hareketlerini hiç hissedemeyince eşimle korkup doktorumuza gittik. Çok şükür gayet iyi görünüyor dedi gelişimi haftasına uyumlu dedi. Hastaneden çıktık direk oynamaya başladı sanırım para harcatmak istedi bize esas oğlan :) Yalnız doktor 390 gram 400 e yaklaşmış dedi ama kağıtta 288 gram yazıyor hangisini baz alıcam anlamadım.

Birde hastane tartısında 71 evdeki tartımda 68 çıkıyorum hangisi doğruki 🙄
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz 🐣
tartılar farklı sonuç gösterebiliyor bir de kıyafet falan da fark eder ☺️

Benim minik bence Aralıkta gelir ama en son gittiğim doktor gelişimine göre doğum tarihini 1 Ocak dedi. 2025'te doğsun istiyorum ben de. 2024 Aralık sonu doğumlu olup sanki okula falan erkenden başlamasını istemedim sanki küçükten gitmek zorunda kalacakmış gibi.
Ya bende senin gibi düşünüyorum. Aralıkta gelme ihtimali var ama 2025 çocuğu olsa daha iyi olur 3-5 günle 2024 de kalsın istemem 😅🙈
Gökçe ✨️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi 🥰 ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım 🤭
Ya Aksa diyince aklıma direk aksa holding geliyor 🙈 şimdi sen söyleyince baktım arapçada uzak öteki anlamına geliyormuş. Anlamı da pek uygun değil sanki isim için. Siz bilirsiniz tabii ama başka alternatiflere de bakılabilir sanki 😅
Merhaba herkese. Bugün benim de detaylı ultasonum vardı. 22+5 olduk bugün. Çok kısa sürdü benim detaylı 20-25 dk kadar daha uzun bekliyordum ama bir sorun yok dedi ondan kısa sürmüştür diye düşünmek istiyorum. Bir de ilk defa yüzünü gördük kızımızın 🥰 sizle de paylaşmak istedim ♥️
Ya maşallah bu güzelliğe ne kadar da güzel poz vermiş 🧿😍😍 Her şey yolunda olduğu için öyle olmuştur canım çok da kısa değil aslında 20-25 dk.
Sağlıkla gelsin inşallah 🐣🩷

Ya bende senin gibi düşünüyorum. Aralıkta gelme ihtimali var ama 2025 çocuğu olsa daha iyi olur 3-5 günle 2024 de kalsın istemem 😅🙈

Ya Aksa diyince aklıma direk aksa holding geliyor 🙈 şimdi sen söyleyince baktım arapçada uzak öteki anlamına geliyormuş. Anlamı da pek uygun değil sanki isim için. Siz bilirsiniz tabii ama başka alternatiflere de bakılabilir sanki 😅

Ya maşallah bu güzelliğe ne kadar da güzel poz vermiş 🧿😍😍 Her şey yolunda olduğu için öyle olmuştur canım çok da kısa değil aslında 20-25 dk.
Sağlıkla gelsin inşallah 🐣🩷

Cnm bence sadece Gökçe olsun.aksa kulağa hiç hoş gelmiyor sanki.
Aksa holding miii😁 Ay soğudum zaten eşim de istemiyor 😁

Sanırım tek isim koyacağız canım bakalım 😊

Bizde ilk müslinimizi aldık şuanda indrim var markanın tulumları gibi müslinde kaliteli geldi💙

Eklentiler

• IMG_9258.png
    IMG_9258.png
    243,2 KB · Görüntüleme: 39
X