Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bncede gelişide büyük ihtimal ocak ayında olcağı için anlamlı geliyor☺️
Benim minik bence Aralıkta gelir ama en son gittiğim doktor gelişimine göre doğum tarihini 1 Ocak dedi. 2025'te doğsun istiyorum ben de. 2024 Aralık sonu doğumlu olup sanki okula falan erkenden başlamasını istemedim sanki küçükten gitmek zorunda kalacakmış gibi.

Birde hastane tartısında 71 evdeki tartımda 68 çıkıyorum hangisi doğruki 🙄
Ben ayni gün aç karnına hastane tartısında da evdeki tartıda da 78.2 çıktım 2 gün sonra tartıştım 77.5 çıktım aç karnına. Bence ödem, şişkinlik falan oluyor o yüzden de fark ediyor. 3 kilo kadar fark etmez ama.

Benim minik bence Aralıkta gelir ama en son gittiğim doktor gelişimine göre doğum tarihini 1 Ocak dedi. 2025'te doğsun istiyorum ben de. 2024 Aralık sonu doğumlu olup sanki okula falan erkenden başlamasını istemedim sanki küçükten gitmek zorunda kalacakmış gibi.
Bnde aralık sonu doğmasını hiç istemiyorum bi kaç hafta için yaş atlıcaklar öyle olursa🤨 hayırlısıyla vaktinde gelirler inşallah bebişlerimiz🤲🏻💙

Kızlar isimlere karar verdiniz mi kız bebişler için seçenek çok sanki aralarından seçmek zor😂Benim bebiş erkek asla seçemiyorum bayadır düşünüyorum eşimle ortak beğenemedik😂
Gökçe ✨️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi 🥰 ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım 🤭
Merhaba kızlar🌸 Bugün detaylı günümüz vardı 21+4tük 25 cm 430 gr çıktık her şey yolunda bir sorun görünmedi çok şükür. 1 saat sürdü Ankarada olanlar için prof. Nuri danışman hocayı öneriyorum. Her şeyi didik didik inceledi bize CD ve resim verdi utangaç oğlusum sürekli yüzünü kapattı ama ucundan bir poz yakaladık 😅 Allah herkesin yüzünü güldürsün güzel haberler aldırsın🙏🌸
MaşaAllah, sağlıkla kucağınıza alın 🤲🥰
Kızlar bende perşembeye randevu aldım detaylı usg için. 20+4 olucaz. Bugün oğlanın hareketlerini hiç hissedemeyince eşimle korkup doktorumuza gittik. Çok şükür gayet iyi görünüyor dedi gelişimi haftasına uyumlu dedi. Hastaneden çıktık direk oynamaya başladı sanırım para harcatmak istedi bize esas oğlan :) Yalnız doktor 390 gram 400 e yaklaşmış dedi ama kağıtta 288 gram yazıyor hangisini baz alıcam anlamadım.

Birde hastane tartısında 71 evdeki tartımda 68 çıkıyorum hangisi doğruki 🙄
Benim de evdeki tartıyla uymuyor hastanedeki, evdekini baz alıyorum daha az tarttığı için 🤪😁

Ben ayni gün aç karnına hastane tartısında da evdeki tartıda da 78.2 çıktım 2 gün sonra tartıştım 77.5 çıktım aç karnına. Bence ödem, şişkinlik falan oluyor o yüzden de fark ediyor. 3 kilo kadar fark etmez ama.
Eve gelince baktım 69 çıktım tok karnına. Hastanede ayakkabı falan farkediyor demekki. Neyse ben aç karnına 68 tok karnına 69 um 71 bilmem 🤭
Gökçe ✨️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi 🥰 ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım 🤭

Benim de evdeki tartıyla uymuyor hastanedeki, evdekini baz alıyorum daha az tarttığı için 🤪😁
Bencede kesinlikle evdeki tartı doğru 🤭

Siz de bebeğinize ismiyle sesleniyor musunuz şimdiden? Sanki ben benimkine Alp diyorum tepki veriyor. Bebek adamla güzel güzel konuşuyorduk sonra baktım dertleşiyorum da sustum hemen😅 Ama çok acayip bir duygu, sabah midem bozuk olduğu için 3 kez kahvaltı etmek durumunda kalacak kadar kötü oldum. Bebek sarsılmasın diye istifra ederken karnımı tuttugumu fark ettim o halde iken. Bir de dedim korkma annecim😅 Uzaktan biri görse deli der😅

Ben de kız olsaydı Gökçe ismini tercihlerim arasına almıştım çok güzel😍Tek isim tercih edeceğim genelde iki isim olunca kullanmıyorlar eşimin iki ismi var hep ilkini kullanıyor.

Ben de kız olsaydı Gökçe ismini tercihlerim arasına almıştım çok güzel😍Tek isim tercih edeceğim genelde iki isim olunca kullanmıyorlar eşimin iki ismi var hep ilkini kullanıyor.
Bence soyadına da bağlı biraz. Şimdi benim eşimin soyadı pek güzel değil. Tek ve kısa Alp ile bırakmak istemiyorum o yüzden. Soyadını biraz gölgelememiz gerekecek 😅

Siz de bebeğinize ismiyle sesleniyor musunuz şimdiden? Sanki ben benimkine Alp diyorum tepki veriyor. Bebek adamla güzel güzel konuşuyorduk sonra baktım dertleşiyorum da sustum hemen😅 Ama çok acayip bir duygu, sabah midem bozuk olduğu için 3 kez kahvaltı etmek durumunda kalacak kadar kötü oldum. Bebek sarsılmasın diye istifra ederken karnımı tuttugumu fark ettim o halde iken. Bir de dedim korkma annecim😅 Uzaktan biri görse deli der😅
Yaa çok duygusal🥲Biz isme karar veremediğimiz için oğluşum ve bebiş diye sesleniyoruz😂😂Artık ben de farkında olmadan konuşuyorum çok güzel bir duygu😍Kucağımıza alınca neler hissedeceğiz acaba sağlıcakla gelsinler de😍😍😍

Hb ve trendyolda indirimler başlamış.Görseldeki kıyafeti grupta görmüştüm tinylamb indirim var almayı düşünenler bakabilir

Eklentiler

• IMG_0287.png
    IMG_0287.png
    317,8 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba herkese. Bugün benim de detaylı ultasonum vardı. 22+5 olduk bugün. Çok kısa sürdü benim detaylı 20-25 dk kadar daha uzun bekliyordum ama bir sorun yok dedi ondan kısa sürmüştür diye düşünmek istiyorum. Bir de ilk defa yüzünü gördük kızımızın 🥰 sizle de paylaşmak istedim ♥️

Eklentiler

• IMG_6580.jpeg
    IMG_6580.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba herkese. Bugün benim de detaylı ultasonum vardı. 22+5 olduk bugün. Çok kısa sürdü benim detaylı 20-25 dk kadar daha uzun bekliyordum ama bir sorun yok dedi ondan kısa sürmüştür diye düşünmek istiyorum. Bir de ilk defa yüzünü gördük kızımızın 🥰 sizle de paylaşmak istedim ♥️
Yaaa çok tatlı maşallah ömrü bahtı güzel olsun inşallah 🥰😘🧿 güzel foto vermiş size bebiş

Evet takılıyor . Bu videosu çok güzel göstermiş .

Çok teşekkür ederim, çok faydalı oldu bizin için nu video 😊
MaşaAllah ne güzel poz vermiş, sağlıkla kucağınıza alın kızınızı🥰

X