Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bncede gelişide büyük ihtimal ocak ayında olcağı için anlamlı geliyor
Benim minik bence Aralıkta gelir ama en son gittiğim doktor gelişimine göre doğum tarihini 1 Ocak dedi. 2025'te doğsun istiyorum ben de. 2024 Aralık sonu doğumlu olup sanki okula falan erkenden başlamasını istemedim sanki küçükten gitmek zorunda kalacakmış gibi.

Birde hastane tartısında 71 evdeki tartımda 68 çıkıyorum hangisi doğruki
Ben ayni gün aç karnına hastane tartısında da evdeki tartıda da 78.2 çıktım 2 gün sonra tartıştım 77.5 çıktım aç karnına. Bence ödem, şişkinlik falan oluyor o yüzden de fark ediyor. 3 kilo kadar fark etmez ama.

Bnde aralık sonu doğmasını hiç istemiyorum bi kaç hafta için yaş atlıcaklar öyle olursa hayırlısıyla vaktinde gelirler inşallah bebişlerimiz

Kızlar isimlere karar verdiniz mi kız bebişler için seçenek çok sanki aralarından seçmek zorBenim bebiş erkek asla seçemiyorum bayadır düşünüyorum eşimle ortak beğenemedik
Gökçe ️ olacak bizin kızçenin adı Rabbimin izniyle, eşim istedi öz Türkçe olsun dedi bana da hoş geldi ben yanına Aksa istiyorum ama eşim kabul etmiyor gibi bakalım
MaşaAllah, sağlıkla kucağınıza alın
Benim de evdeki tartıyla uymuyor hastanedeki, evdekini baz alıyorum daha az tarttığı için

Eve gelince baktım 69 çıktım tok karnına. Hastanede ayakkabı falan farkediyor demekki. Neyse ben aç karnına 68 tok karnına 69 um 71 bilmem
Bencede kesinlikle evdeki tartı doğru

Siz de bebeğinize ismiyle sesleniyor musunuz şimdiden? Sanki ben benimkine Alp diyorum tepki veriyor. Bebek adamla güzel güzel konuşuyorduk sonra baktım dertleşiyorum da sustum hemen Ama çok acayip bir duygu, sabah midem bozuk olduğu için 3 kez kahvaltı etmek durumunda kalacak kadar kötü oldum. Bebek sarsılmasın diye istifra ederken karnımı tuttugumu fark ettim o halde iken. Bir de dedim korkma annecim Uzaktan biri görse deli der

Ben de kız olsaydı Gökçe ismini tercihlerim arasına almıştım çok güzelTek isim tercih edeceğim genelde iki isim olunca kullanmıyorlar eşimin iki ismi var hep ilkini kullanıyor.

Ben de kız olsaydı Gökçe ismini tercihlerim arasına almıştım çok güzelTek isim tercih edeceğim genelde iki isim olunca kullanmıyorlar eşimin iki ismi var hep ilkini kullanıyor.
Bence soyadına da bağlı biraz. Şimdi benim eşimin soyadı pek güzel değil. Tek ve kısa Alp ile bırakmak istemiyorum o yüzden. Soyadını biraz gölgelememiz gerekecek

Yaa çok duygusalBiz isme karar veremediğimiz için oğluşum ve bebiş diye sesleniyoruzArtık ben de farkında olmadan konuşuyorum çok güzel bir duyguKucağımıza alınca neler hissedeceğiz acaba sağlıcakla gelsinler de

Hb ve trendyolda indirimler başlamış.Görseldeki kıyafeti grupta görmüştüm tinylamb indirim var almayı düşünenler bakabilir

Eklentiler

• IMG_0287.png
    317,8 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba herkese. Bugün benim de detaylı ultasonum vardı. 22+5 olduk bugün. Çok kısa sürdü benim detaylı 20-25 dk kadar daha uzun bekliyordum ama bir sorun yok dedi ondan kısa sürmüştür diye düşünmek istiyorum. Bir de ilk defa yüzünü gördük kızımızın sizle de paylaşmak istedim

Eklentiler

• IMG_6580.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 77
Yaaa çok tatlı maşallah ömrü bahtı güzel olsun inşallah güzel foto vermiş size bebiş

Evet takılıyor . Bu videosu çok güzel göstermiş .
Çok teşekkür ederim, çok faydalı oldu bizin için nu video
MaşaAllah ne güzel poz vermiş, sağlıkla kucağınıza alın kızınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…