Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben 54 le hamile kaldım 155 boyum şimdi 59 kilo oldum
Hamile olduğumu bilsem bile kilo almak şok ediyo hala beni
Not:hiç bulantım olmadı iştahımdada artma yok sadece hareketimde azalma var ama ibre yukarı gidiyor

Yaaaa ikisi de çok tatlı andywawa güzel bir marka , hastane çıkışına da bayıldım hastane çıkışının içinde neler var ve ne kadara geldi?
Evet organik üretiyormuş genelde kiyafetleri de hoştu hastane çıkışı 10 parça 3500 tl canim fiyat ve parça listesini ekleyeyim incelemen için tığ işi modeller var onlar 4 parça 3500 tl onlar çok şık ama parçasi az
Kızlar kilolarınız ne durumda
Bende kilolu hamile kalanlardanim 4 kilo verdim başta ve henüz hiç almadim 20. Haftadayim

Eklentiler

• Screenshot_20240902-215548_Instagram.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar selam , ben 20. Haftaya gireceğim hala hareketleri hissetmedim ultrasonda cok hareketli aslında , siz bu haftada hissettiniz mi belkide oynuyor ben anlamıyorum ne yapmam lazım

Ben 5 kilo aldım ama bende de hiç iştah yok . Ama bebişin kilosu iyi maşallah doktor endişe etme o senin kemiğinden bile beslenir dedi .

Arkadaşlar selam , ben 20. Haftaya gireceğim hala hareketleri hissetmedim ultrasonda cok hareketli aslında , siz bu haftada hissettiniz mi belkide oynuyor ben anlamıyorum ne yapmam lazım
Ben bugün 21. Haftaya girdim ve ilk defa hissettim hatta daha sonra eşim karnımda elini bekletti o bile hissetti şükürler olsun
Bazıları bizim gibi geç hissediyor bence endişe etme

Zaten bu haftalarda hissediliyor diyor doktorlarda sizde yakın zamanda hissedersini bence merak etmeyin

Ben 54 le hamile kaldım 155 boyum şimdi 59 kilo oldum
Hamile olduğumu bilsem bile kilo almak şok ediyo hala beni
Not:hiç bulantım olmadı iştahımdada artma yok sadece hareketimde azalma var ama ibre yukarı gidiyor
Hayır iştahım açık olsa gak yemicem ama oda yok gene kilo alıyorum beni sinir eden bu

Hiç stres yapma.Ben 21+4 oldum.Yaklaşık 1 haftadır hissediyorum.Başlarda emin olamamıştım artık evet bebek diyorum.Herkeste farklı olabilir bir bakmışsın kıpır kıpır bir şeyler hissediyorsun

Bebekten baby mom hamis külot aldım m beden ama l alsam daha iyi olurmuş gobusun ortasına kadar geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…