Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Günaydın kızlar bugün detaylı ultrasona girdim.Böbreklerde pelvis çapı 4 ün altında izlenir dedi.Bende birisi 4.5 diğeri 4.9 çıktı eğer burada bir sorun olsaydı tıkanıklık izlenirdi dedi.Tıkanıklık yok idrarını yaptığında geçebilir dedi.Bir de burun kemiği normal değerden küçük dedi.Fetal dna yaptırdığın için tek bulgu olsaydı bir şey önermezdim dedi iki bulgu olduğu için amniyosentez yaptırabilirsin dedi.Onun da az da olsa düşük riski var.Benzer durum yaşayan veya çevresinde duyan var mı
Amniyosentez emin ellerde yapıldığında düşük riski yok aslında, bir dakikadan kısa süren bir işlem. Sanırım eskiden ultrason cihazları ve aletler bu kadar gelişmiş olmadığı için riskli olarak söyleniyordu. Şu anda düşük riski %1’den daha az, içiniz rahat etsin diye yaptırmak iyi bir fikir olabilir 🤔 umarım sağlıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız evladınızı 🩷

Kızlar benim de hiç iştahım yok zorla bebiş için yiyorum neden böyle bilmiyorum 🤷‍♀️🌹
Mide bulantım da kalmadı aslında

Kızlar benim de hiç iştahım yok zorla bebiş için yiyorum neden böyle bilmiyorum 🤷‍♀️🌹
Mide bulantım da kalmadı aslında
Benim bugün aşırı bı miğde bulantım oldu demir hapını tuttuktan sonra acaba ondan mı oldu yoksa gece klimalı çarptı bilemedim

X