Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben 54 le hamile kaldım 155 boyum şimdi 59 kilo oldum🙈
Hamile olduğumu bilsem bile kilo almak şok ediyo hala beni😂
Not:hiç bulantım olmadı iştahımdada artma yok sadece hareketimde azalma var ama ibre yukarı gidiyor😅

Yaaaa ikisi de çok tatlı 🥹😍 andywawa güzel bir marka , hastane çıkışına da bayıldım 😍😍 hastane çıkışının içinde neler var ve ne kadara geldi?
Evet organik üretiyormuş genelde kiyafetleri de hoştu hastane çıkışı 10 parça 3500 tl canim fiyat ve parça listesini ekleyeyim incelemen için tığ işi modeller var onlar 4 parça 3500 tl onlar çok şık ama parçasi az
Kızlar kilolarınız ne durumda 🫠
Bende kilolu hamile kalanlardanim 4 kilo verdim başta ve henüz hiç almadim 20. Haftadayim😊

Eklentiler

• Screenshot_20240902-215548_Instagram.jpg
    Screenshot_20240902-215548_Instagram.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar selam , ben 20. Haftaya gireceğim hala hareketleri hissetmedim ultrasonda cok hareketli aslında , siz bu haftada hissettiniz mi belkide oynuyor ben anlamıyorum ne yapmam lazım

Kızlar üzgünüm ama ben de hamilelikte kilo alamayanlardanım, bulantım yok ama iştahım kapalı. Saatlerce yemesem yemek aramıyorum azıcık yesem doyuyorum. Ne olacak bu halim. Bebeğim zayıf kalacak diye korkuyorum. Ne kilo aldım ne kilo verdim yerimde sayanlardanım.
Ben 5 kilo aldım ama bende de hiç iştah yok . Ama bebişin kilosu iyi maşallah 🧿 🥰 doktor endişe etme o senin kemiğinden bile beslenir dedi .

Arkadaşlar selam , ben 20. Haftaya gireceğim hala hareketleri hissetmedim ultrasonda cok hareketli aslında , siz bu haftada hissettiniz mi belkide oynuyor ben anlamıyorum ne yapmam lazım
Ben bugün 21. Haftaya girdim ve ilk defa hissettim hatta daha sonra eşim karnımda elini bekletti o bile hissetti şükürler olsun 🥰🙏🏻
Bazıları bizim gibi geç hissediyor bence endişe etme 🌹

Zaten bu haftalarda hissediliyor diyor doktorlarda sizde yakın zamanda hissedersini bence merak etmeyin☺️

Ben 54 le hamile kaldım 155 boyum şimdi 59 kilo oldum🙈
Hamile olduğumu bilsem bile kilo almak şok ediyo hala beni😂
Not:hiç bulantım olmadı iştahımdada artma yok sadece hareketimde azalma var ama ibre yukarı gidiyor😅
😂Hayır iştahım açık olsa gak yemicem ama oda yok gene kilo alıyorum beni sinir eden bu😂

Hiç stres yapma.Ben 21+4 oldum.Yaklaşık 1 haftadır hissediyorum.Başlarda emin olamamıştım artık evet bebek diyorum.Herkeste farklı olabilir bir bakmışsın kıpır kıpır bir şeyler hissediyorsun😍

X