2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hamilelik haftana göre deger düşüktür canım. Düşük olma tehlikesine karşı vermiştir bebiş daha iyi tutunsun diye

Ocak, şubat önemli değil cnm rabbim ne zaman hayirliysa o zaman olsun belki 14 şubata denk gelir sevgililer gününde doğurursun kim bilir Rabbim tüm bebiş isteyen kadınların kucağını boş bırakmasın inşallah bende yarın kontrole gidicem yarın 7+4 oluyorum inşallah kalp atışlarını duyarım çok heyecanliyim

İnşallah canım inşallah o minicik kalbiyle sana merhaba desin bebişin

Aynı cümleyi bana da kurdu bugün.

Ay aynısı valla. İnşallah sizde öyle bi etki etmez
Ben doktorumu dinleyip vajinal olarak kullanmaya karar verdim Ağızdan alırsan halsizlik , baş dönmesi yapar dedi bugün . Yine de sen bilirsin ama ben vajinal öneriyorum dedi. Dinleyelim bakalım. Biraz kullanayım sonucu yazarım

5 haftalıkken çektirdim tahmin yapabilirmisiniz çok erken daha öma :)

Eklentiler

• E2F67173-8546-42E9-B4A9-1559809B8013.jpeg
    111,9 KB · Görüntüleme: 46
Hımm ıyiymis peki doktor söylüyor muydu kalp atışını hatırlamıyorum da nasıl öğreniyoruz yani
Valla oğlumda bana söylemediler ben de böyle birşey bilmiyordum sormadım usg kağıtlarına baktım orda da göremedim, 2. Gebeliğimde söyledi dr ama onun karnımda kalbi durdu ne yazıkki .şimdi nasip olurda duyarsam kalbini ,soracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…