2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay kızlar doktor bugün progesteron verdi akşam içtim aşırı başım dönüyor bu normal mi

Benim gebeliğin başında lekelenmem olmuştu, doktor bana da vermişti tekrarlarsa bir daha kullan diye ben kullanmadım ama doktor ilaç için ağızdan almanı önermem mahveder seni fitil olarak kullan demişti canım, sanırım ağızdan alınınca etkileri oluyor oldukça

Benim gebeliğin başında lekelenmem olmuştu, doktor bana da vermişti tekrarlarsa bir daha kullan diye ben kullanmadım ama doktor ilaç için ağızdan almanı önermem mahveder seni fitil olarak kullan demişti canım, sanırım ağızdan alınınca etkileri oluyor oldukça
Bende fitil olarak kullanayım ya valla yoksa böyle hayat sürmez 😄

Eklentiler

• IMG_20230525_223822.jpg
    IMG_20230525_223822.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 57
Eki Görüntüle 3252751 Kızlar sizce kesenin sol altındaki yuvarlak nedir, ilk ultrasonda da vardı daha küçüktü
Muhtemelen kanama alanıdır, istirahat edip kendinizi yormayın toparlar. Benim oğlumda da vardı kanama alanım sizindekinden çok daha büyüktü geçti sonra merak etmeyin.

Herkezde aynı etkiyş yapıyor canım ben lavaboya tek başıma gidemiyordum o kadar başım dönüyordu düşecek kadar vajinal almak en iyisi
Diyorum ya hayatımda böyle bir baş dönmesi yaşamadım gözlerimi açamadım en son uyumuşum yarım saat falan şuan geçti etkisi iyiyim 😄 ya bide bana niye verdi tam olarak acaba progesteron hormonum 8 küsür çıkmıştı kanamam falan da hiç olmadı ama idrar tahlilinde bakteri yüksek çıktı o yüzden mi yazdı acaba

X