2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende 2 gebelik geçirdim bi tanesi düşükle sonuçlandı bende ilk defa duyuyorum böyle bi şey gün geçmiyor ki neler neler duyup neler neler öğreniyoruz sormak lazım yani doktora derse ki napican kalp atışını falan terslerse bilemedim valla ben çok cekiniyorum doktorların yanina girince ya

Terslenecek bir soru değil kendi söylemezse sorabilirsin bence

Canım neden kan sulandırıcı yapıyosun, pıhtılaşma mı çıktı?

Ya kızlar kimse yazmadı bugüne kadar ama ben akşamları özellikle çok üşüyorum. Yatağa girdiğimde tir tir titriyorum.
Bi dr göremedim ki sorayım! Nedir yorumunuz?

Ya kızlar kimse yazmadı bugüne kadar ama ben akşamları özellikle çok üşüyorum. Yatağa girdiğimde tir tir titriyorum.
Bi dr göremedim ki sorayım! Nedir yorumunuz?
Ben de aynıyım, kat kat giyindim gece sabaha karşı sırtım ürpererek uyanıyorum. Bu dönemde olan hiçbir şeye şaşırmamayı öğrendim, bence siz de boşverin

Merhaba lütfen acil yorum. Sat 8 Nisan bat 7 Mayıs benim . 10 Mayıs hcg :70
15 Mayıs hcg:550
24 Mayıs hcg:860
Dış gebelik diyor normalde 6+5 olması lazım karından ultrason görünmedi bi noktacık var ama tanımlayamadım dedi dış değilse de sağlıksız dedi. Böyle bir durum yaşayan var mı.

Hcg artısı 15 mayıstan 24 mayısa sağlıklı olmamıs 6+5te gorulmesı gerekırdı, dış olsa bıle erken farkedılmesı sızın ıcın en saglıklısı, cok gecmıs olsun

Kızlar kese göründü bende 4,5 haftalik dedi. Beta HCG 1309 cikti. Bebek hangi haftada görünür ve kalp atışı
Merhaba canım benim 4+5de beta 1078 çıktı. 5+2 de kese gözüktü 6+3 de de kalbini duydum . Sen de bi 10 güne kalmaz duyarsın inşallah keseden sonra

Canım neden kan sulandırıcı yapıyosun, pıhtılaşma mı çıktı?

Tekrarlayan düşüklerim olmuştu o yüzden verilmişti.4 kez düşüğün ardından bir kızım oldu.Kızımda da 9 ay boyunca iğne kullanmıştım.Bu gebeliğimde de kullanmam gerektiğini söyledi doktor.

Selam kızlar
7+5 im ben de. Dün çok olmamakla beraber sarı akıntım oldu. Satı akıntı gören var mı? Hemen de stres yaptım
Sarı değilde benim günüm 10 gün geçince yerleşme lekesi olmuştu o da gece olmuş bitmiş fark etmedim bile sürekli akan Bi kan yoksa endişe etme kalp atışını dinlemiş miydiniz

Karından usg lerde ayna etkisi yaratabiliyor. Sağı solda solu sağda gösterebiliyor. En doğrusu vajinal usgler. Vajinale göre solda bu bebiş kız hayırlısı olsun
Hıc karından bakılmadı kuzum hep vajınal bakıldı. 10 gun oncede vajınaldı sagdaydı dunde vajınal bakıldı solda gozuktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…