2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hayırlı olsun acaba beta değerleriniz kaçtı kaç haftalık oldu ?

Kızlar bu 2023 Aralık anneleri ne kadar aktif biz niye böyleyiz ya çok sakin sakin ilerliyor
Ben oturup bir araştırma yaptım. Neredeyse tüm mesajları stalkladım ve 200. Sayfaya kadar aralıklı olarak okudum. Neredeyse herkes 11.haftayı geçtikten, bebeklerini ultrasonda gördükten, kalpleri dinledikten , ikili testlerini hallettikten ve benim için en önemlisi :) mide bulantıları geçtikten sonra normal hayata dönüp bişeyler araştırmaya başlamışlar ki çok normal

Onlarda 200. Sayfalarda hep bizim bahsettiğimiz şeylerden bahsetmişler. Yok oram ağrıyor, buram böyle sizde de öyle mi? Birşey yiyemiyorumlar, yok keseyi gördüm bebeği göremedimler…hep beraber normaliz yani

Hamile yastığından başlayalım olmadı :) Bu arada sırt üstü yatıyor musunuz bu aralar? Ben yanlara ve sırt üstüne yatıyorum.

İnşallah daha ciddi bir şeye dönüşmeden geçer. Yoktur inşallah ben de 1048 değerini gördükten 3 gün sonra gittiğimde keseyi görmüştüm

Yaa evet di mi bu planlı değildi ama sürpriz oldu bize de, üstelik bugün de kese görmeye gittim ikizmiş
Yaaaa, maşallah sizeRabbımin mucızesı dıyorum, saglıcakla kucagın al ınsallah canımm, ben de 6+6yım bugunn, kalp atısını duydum, ınsallahh saglıkla devam eder hayırlısı ıle kucagıma alırım bu sefer grupta bır ben kaldım

Ben sol yana yatmaya çalışıyorum arada sağa döndüğümde oluyor düz yatmamaya dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince

Şuan daha cok erken, karın buyuyunce sırt ustu yatmak sorun olabılır gerılmeden dolayı, keyfınıze bakın nasıl rahat edıyosanız o sekılde yatın sımdılık, yuzustu bıle bısey olmaz suan ben ıgne yaptırırken hep korkuyordum ama hemsıre guzel guzel acıkladı

Doktor banada yüzüstü yatabilirsin dedi

Ben hep sagima yatiyorum belim cok agriyor duzde yatiyorum sonra yine saga donuyorum sola hic yatmadim nedense sola donunce rahat edemiyorum

Kız Allah seni ay inşallah bizde o günlere gelelim de konuşuruz anam valla ben her türlü yatıyorum ya pek ona dikkat etmiyorum şuan etmemiz gerekiyor muymuş bu arada bugün doktor kontrolüm var nolur dua edin hayırlısıyla kalp atışını duyayım

İnşallah duyarsın

Bu aşamada önemli değil bence. Dün gittiğim doktor bana yüzüstü yatabilirsin dedi ben de zaten yatıyorum diyorum ilerleyen haftalarda ama önemli olabilir

Bende bol bol yüzüstü yatmaya çalışıyorum 2-3 ay sonra bitecek doğum sonrasına kadar yatamam diye
Dkdlsllsdl ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Annem falan yan yatmaya alış diyor. Diyorum aman nasılsa sonra istesem de yatamam

Dkdlsllsdl ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Annem falan yan yatmaya alış diyor. Diyorum aman nasılsa sonra istesem de yatamam
Evet ya ben ilkte en çok onu özlemiştim son aylar zaten mecbur yan yatılıyor sırt üstü de zor oluyor dönmek zaten işkence olacak keyfini çıkarın şimdi kızlar dr kontrolde bu tarafa dikkat et va demediği sürece kafanıza göre takılın

Kızlar aranızda daha önce düşük yapan var mı ? Varsa yardımcı olabilir mi ? Dün kanlı nişan geldi 3 4 saat az az kanama oldu bel ve rahmin olduğu bölgede ağrım var. Bugünde sabah kalktığımdan itibaren lekelenmem oluyor. Düşük mü yapıyorum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…