2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
eğer ilk gebelikse rahim büyürken o yırtılma hissi oluyor ilk gebeliğimde oldu 2. de çok hissetmedim açıkcası... hatta son aylara doğru pubis kemiği bacaklar ikiye ayrılmış gibi ağrı yapıyor rahim büyüdükçe..
Yok canım 3. bu dün dr a gittim bir sıkıntı gözükmüyor.

Kızlar Selam,

Ben 2 duğumumu kozyatağı Central hospital de yaptım. 3. içinde olabilir. Ama medipol çamlıca ya giden var mı?
erdem hastanesini istemiyorum.

Kızlar aranızda daha önce düşük yapan var mı ? Varsa yardımcı olabilir mi ? Dün kanlı nişan geldi 3 4 saat az az kanama oldu bel ve rahmin olduğu bölgede ağrım var. Bugünde sabah kalktığımdan itibaren lekelenmem oluyor. Düşük mü yapıyorum bilmiyorum 😶
Bilemiyorum canım. Yerleşme kanaması olabilir. İçin rahat etmiyorsa dr a git.

8+5 im yerleşme kanamasında hiç bu kadar gelmemişti bu 4. Cü gebeliğim diğerlerinde hiç kanama olmadığı için bilemedim bende
Doktora gitme imkanın varsa git. bir ilaç veriyor düşüğü engellemek için yada olmasın diye.

Kızlar aranızda daha önce düşük yapan var mı ? Varsa yardımcı olabilir mi ? Dün kanlı nişan geldi 3 4 saat az az kanama oldu bel ve rahmin olduğu bölgede ağrım var. Bugünde sabah kalktığımdan itibaren lekelenmem oluyor. Düşük mü yapıyorum bilmiyorum 😶
Ben yapmıştım bir hafta boyunca kanama devam etmişti bu şekilde başlayınca kalp duymuştuk yaklaşık bir hafta sonra kalbi durmuş doktora git bi baksın için rahat etsin şeninde

4 ay önce zorunlu kürtaj oldum. Kahverengi ufak ufak lekelenme olmuştu çamur gibi, gittim 2 hafta önce kalbi durmuş meğer atmaya çalışıyormuş bünye. Sen endişe etmeden doktora git hemen. Arkadaşım sürekli kanamayla sağlıklı doğurdu endişe etme sakın

Az önce dr geldim ilk defa bu şekilde çıktı sıkıntılı gibi konuştu 6+2 bugğn ama kese vs bişey yok kan istedi tekrar 15 bin fln olması lazım sonuç bekliyorum

Eklentiler

• IMG_8106.jpeg
    IMG_8106.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 93
Hiç kese de görünmeyince tedirgin oldum hayırlısı bakalım ya kana göre yorum yapacak geçen sene fe düşük yapmıştım o fikir de aklımdan çıkmıyor
Sıkma canını. İyi düşün karından baktığı için görememiş olabilir.

X