2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
çok geçmiş olsun benim 2. gebelikte yumurtalığımda corpus luteum kisti var demişti doktor keseyi gördüğümüzde ama o kist progesteron salgılıyormuş sonra kayboldu zaten kalp atışlarını duymaya gittiğimizde.. sadece ilişki yasak demişti sonra geçti zaten.. benim o zaman ağrılarım olmuştu ama..
Evet evet benimki içinde bu ismi söyledi . Bebeği besleyen o plasenta oluşana kadar dedi

Banada 5. Haftada baktığında doktor yumurtalık kisti oluşumu olabilir ama olmayadabilir tam seçilemiyor demişti ve ara ara sağ kasığımda değişik bir ağrı oluyor kist var mı yok mu bilmiyorum ama var oldugunu farzetseler bile gebelik boyunca zaten kiste dokunmayacaklar. Sadece takipte olursunuz hiç endişe etmeyin bence sizinki sürece bağlı bir ağrı ve yakın zamanda tamamen kesilecek☺️
İnşallah tamamen geçer sağlıkla kucağımıza alırız ❤️🥰

Evet evet benimki içinde bu ismi söyledi . Bebeği besleyen o plasenta oluşana kadar dedi
çok sevindim... kayboluyor zamanla ama ağrı yapmıştı evet.. iyi bir şey hatta ben araştırmıştım... dış gebelik geçirince çok korkmuştum hatta.. ben de yarın kese görmeye gideceğim inşallah görünür.. cumartesi 951 çıktı değerim 4 bini geçmiştir büyük ihtimalle 5-6 bin arası olmuştur diye düşünüyorum.. dış gebelik ağrılarım yok inşallah normaldir... yarın öğlen belli olacak.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun.. ben 2013 mayıs annesiyim hatta oradaki arkadaşlarla buluşup görüşmüştük bile inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız...

Valla arada bir ay fark var lohusa takımı bebek bezi eşyalar kıyafetler falan her şey konuşuluyor 😂 biz daha hamile olduğumuza alışamadık heralde
Bende bi ara oraya bakmistim okuyordum falan burasi pek aktif degildi 😁
hala pek aktif sayilmaz da bi 10 haftalari geride birakalim esya falan konusuruz sanirim ya yolumuz var daha 😀

Bende bi ara oraya bakmistim okuyordum falan burasi pek aktif degildi 😁
hala pek aktif sayilmaz da bi 10 haftalari geride birakalim esya falan konusuruz sanirim ya yolumuz var daha 😀
Baya baya aktif ya . Zaten eşya konuşmak için çok erken canım 😂 bi şöyle herkes kalp atışlarını duysun ikinci ayı bitirsin o zaman başlarız heralde sohbete 😂😂

Gunaydin🌸 leke gelmedigi surece rahat ol
Bende adetten 2 3 gun once baslayan 6+0dayim ve hala ara ara adet olcakmisim gibi olan agrilari yasiyorum
Rahim genisliyor vs deniyor
Teşekkür ederim 🙏 sağlık ocağında teat yaptırdım şuanlık sadece o bir de folikasit kullanmaya başladım. Direkt 6 haftada kadın doğuma gitmek istiyorum doğru mu yapıyorum onu da bilmiyorum. 5 Hazirana randevu aldım bakalım. O zamana kadar bir şey olmasın da(( geçen sene Eylül'de kürtaj oldum kalbi durmuştu (( inşallah bu minnağım bana tutunur. Sağol güzelim içim rahatladı

Teşekkür ederim 🙏 sağlık ocağında teat yaptırdım şuanlık sadece o bir de folikasit kullanmaya başladım. Direkt 6 haftada kadın doğuma gitmek istiyorum doğru mu yapıyorum onu da bilmiyorum. 5 Hazirana randevu aldım bakalım. O zamana kadar bir şey olmasın da(( geçen sene Eylül'de kürtaj oldum kalbi durmuştu (( inşallah bu minnağım bana tutunur. Sağol güzelim içim rahatladı
İnşallah canim Rabbim hepimizinkini bağışlasın 🤲
Sen direkt keseyi kalp atisini duyarsin sanirim 😇

X