2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet evet benimki içinde bu ismi söyledi . Bebeği besleyen o plasenta oluşana kadar dedi

İnşallah tamamen geçer sağlıkla kucağımıza alırız

Evet evet benimki içinde bu ismi söyledi . Bebeği besleyen o plasenta oluşana kadar dedi
çok sevindim... kayboluyor zamanla ama ağrı yapmıştı evet.. iyi bir şey hatta ben araştırmıştım... dış gebelik geçirince çok korkmuştum hatta.. ben de yarın kese görmeye gideceğim inşallah görünür.. cumartesi 951 çıktı değerim 4 bini geçmiştir büyük ihtimalle 5-6 bin arası olmuştur diye düşünüyorum.. dış gebelik ağrılarım yok inşallah normaldir... yarın öğlen belli olacak.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun.. ben 2013 mayıs annesiyim hatta oradaki arkadaşlarla buluşup görüşmüştük bile inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız...

Valla arada bir ay fark var lohusa takımı bebek bezi eşyalar kıyafetler falan her şey konuşuluyor biz daha hamile olduğumuza alışamadık heralde
Bende bi ara oraya bakmistim okuyordum falan burasi pek aktif degildi
hala pek aktif sayilmaz da bi 10 haftalari geride birakalim esya falan konusuruz sanirim ya yolumuz var daha

Bende bi ara oraya bakmistim okuyordum falan burasi pek aktif degildi
hala pek aktif sayilmaz da bi 10 haftalari geride birakalim esya falan konusuruz sanirim ya yolumuz var daha
Baya baya aktif ya . Zaten eşya konuşmak için çok erken canım bi şöyle herkes kalp atışlarını duysun ikinci ayı bitirsin o zaman başlarız heralde sohbete

Gunaydin leke gelmedigi surece rahat ol
Bende adetten 2 3 gun once baslayan 6+0dayim ve hala ara ara adet olcakmisim gibi olan agrilari yasiyorum
Rahim genisliyor vs deniyor
Teşekkür ederim sağlık ocağında teat yaptırdım şuanlık sadece o bir de folikasit kullanmaya başladım. Direkt 6 haftada kadın doğuma gitmek istiyorum doğru mu yapıyorum onu da bilmiyorum. 5 Hazirana randevu aldım bakalım. O zamana kadar bir şey olmasın da(( geçen sene Eylül'de kürtaj oldum kalbi durmuştu (( inşallah bu minnağım bana tutunur. Sağol güzelim içim rahatladı

İnşallah canim Rabbim hepimizinkini bağışlasın
Sen direkt keseyi kalp atisini duyarsin sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…