2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hahay yemin ederim sesli güldüm haklısın valla kız ben hiç eldiven kullanmam etlerle oynarım resmen 8 yıldır çok şükür bisey olmadı

Hahay yemin ederim sesli güldüm haklısın valla kız ben hiç eldiven kullanmam etlerle oynarım resmen 8 yıldır çok şükür bisey olmadı
Daha da olmaz inşallah
Bir şeyin üstüne ne kadar düşersen olmasın diye o şey seni hep bulur, kendi hayatımda da şimdiye kadar hiç sekmedi yani bu. O yüzden tedbiri de tamamen elden bırakmamak koşuluyla tabi ki birazda rahat olmakta fayda var diye düşünüyorum

Aynen zaten hayatta neyden korktuysak başımıza geldi

Mutlaka bak canım ara sıra. Zaten bazı ürünler ikinci el alınabilir bence. Hatta sıfır da bulunuyor dediğim gibi. Bana eşya almak için erken geliyor ama bunu görünce de kaçırmak istemedim
Off eşya almak için bence de erken ama ben baya bir şey aldım. Gün geçtikçe her şeye o kadar zam geliyor ki, bir de akaryakıta yapılan zamlardan sonra bütün her şey aşırı zamkanacak falan dendi ben de pek bir şey ertelememeye çalışıyorum. Sonraya bırakırsam maddi olarak zorlanırız diye

Ebeelifpolatdemiroz ve dr.saredavutoglu’nu öneriyorum

Ben de beşiği alacağım bu hafta geri kalanlar için annem kumbara yaptı her ay para atacak, yanıma istanbula gelene kadar toplayacak oradan alacağız her şeyi son ay. Eşim de atıyor köşeye, öyle böyle alacağız her şeyi mecbur

Hiç deme ya o konu çok canımı sıkıyor zaten İyice risk azalsın rahatlayıp öyle alışveriş yapayım diyorum ama bi yandan da zamlar düşündürüyor insanı haklısın zor zamanda anne oluyoruz

Biz daha ailelere söylemedik ama haber verir vermez pamuk eller cebe diyeceğim aynı zamanda

Benim annem eşim ve ablam dışında kimsenin bir şey yapacağını düşünmüyorum
Canım ben de kayınvalideden bişey beklemiyorum zaten aramız kötü konuşmuyoruz. Ben de bi annemlerden bi de ablamdan hayır görürüm gerisini kendimiz bi şekilde halledeceğiz. Bazı eşyaları da ödünç alabilirim arkadaşlarımdan kuzenlerden. Etrafa bi söylemeye başlayayım da bakalım bişeyler çıkacak mı Bi şekilde halledeceğiz ihtiyaçları napalım

YouTube da Zeynep Aksoy oneriririm. Bir de meditopia min yani sorayamsa burada uygulamasini da tavsiye ederim. Nefes egzersizlerini terapistimin öğrettiği şekilde yapıyorum gün içinde.

Evet hiç bı şeyin fiyatı aynı kalmiyor malesef bazı şeyleri önden stoklamak lazım bence de. Yani her şeyi de erken almak ne kadar doğru bilemicem. Ama bugün 3 bin TL olan beşik Ocak ayinda 5-6 bin olacak öyle de bı durum var. Bu yüzden ben almayı düşündüğüm her ürünün tutarı kadar altın alıp koymayı düşünüyorum alışveriş için. Misal 2800 e bı anakucagi alacaksam.onun yerine bir çeyrek alıp koymayı düşündüm. Tüketim mallarının fiyatları artıyorsa bu doğru orantılı altının da arttığı anlamına gelir en azından kaybim olmaz

Az önce otomatik düzeltme alakasız bişey yazmış bu ne diyor diyebilirsiniz meditopia nin yanı sıra anda burada uygulaması yazmak istemiştim, hızlı yazınca kontrol de etmeden göndermişim

çok mantıklı böyle zarar olmaz ama zaten grup ocak anneleri olduğu için zaten o aya kadar çoğu şeyi tamamlamak ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…