Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bu eşlerin her şeyi çok bilmesi her şeye karismasi. Bende biseyler almaya başladım bir kaç şey sadece. Şimdiden ne gerek var yok o lazım mı, bir tane yetmez mi falan filan. İlk çocuk bir de 😒
İlkinde benım eşimde öyleydi şimdi ne, istersen al diyor ilk çocukta herşeyi gereksiz görüyorlar yaşayıp lazım olduğunu gördüğü için bu sefer karışmıyor daha fenası kayınvalidem ne gerek var ilkinden kalanları gıysın diyor kocaya sabır geliyor da kayınvalide karışınca sinir geliyor 😁

Benim ikinci çocuğum ama ilk oğlum çok hasasstı aklına gelen tüm markalar denedik canbebe hariç diğerleri pişik yaptı 1 yaştan sonra baby turco alerji yapmadı ordan devam ettik bu yüzden ben Stok yapmıcam ilk başta bakarım baby turco ile başlicam bi paket 1 no alırım duruma göre artık bakarım Stok yapmak bana mantıklı gelmiyo böyle bir süreci yaşadım tercih sizin her çocuk aynı değil ama alerji riski oluyo

Ben stok yapmadım sadece 1 alana bir bedava vardı. slepyy 1 numara iki paket aldım. kızımda prima ile başladım. çok pişman oldum sonra başka beze dönemedim. pişik yaptı. 3 yıl primaya gereksiz para ödedim. o yuzden yine stok yapmiycam deneyeceğim. oğlan geldiği zaman poposuna göre devam edicem
Bende kesnlikle stok yapmayım dediğiniz gibi alerji durumuna bakarak devam edicem aslında merak ettiğim 1 numara alınmalı mı 2 numaraya direkt geçilmeli mi veya 1 numara alınırsa ne kadar alınmalı

Bunu aslında hastane çantası için soruyorum hiç 1 numara almayanlar varmışta ben az da olsa alayım diyorum sınra markayı beğenirsem alırım🌸

Ben allahtan almanyada Amazon’dan ucuz ucuz pampers alıyorum. Buraya geldiğim ilk zamanlar hariç kızımda hep pampers premium protection kullandım sonradan baby dry a geçtim 5+ premium protectionda yok çünkü. Kızıma 5 küçük 6 büyük geliyor. Kızım da allahtan şimdi kaka yapınca gelip mama kaka komy diyor ya da bazen anne kaka diyor. Ama kakasını yapmış oluyor sıpa. Ulan yapmadan söylesene lazımlağa yapardın. Yapıyor bitiyor sonra anne kaka. 😳😅

Bunu aslında hastane çantası için soruyorum hiç 1 numara almayanlar varmışta ben az da olsa alayım diyorum sınra markayı beğenirsem alırım🌸
Valla ben ilk kızımda doğumdan önce sleepy 1 ve 2 almıştım. Kızım 2.5 kilo doğdu doğum kilosunu da verince 1 büyük geldi prematüre bezi giydi 2 küçük paket. Sonra 1 numara sleepy 120 li bitirdi 2 numara da bitirdi. Ama tüm bu 0-1-2 sleepy kullandı hep pişik oldu. Öyle olunca kayınvalidemin getirdiği canbebe 3-4 kullandık o biraz iyiydi ama hep taşma yapıyordu. Ben Almanya’ya gelince 4- 5-5+ hep pampers kullandım. Yani şansıma kayınvalidem 3-4 getirmiş. 2 paket 0 numara, hamileyken aldığım 120li 1 numara ve 2 numara (kaç tane almıştım hatırlamıyorum) Dışında kızıma Türkiye’de hiç bez almadım. Almanyada da şöyle söyleyim şu an aldığım pampers baby dry fiyatı aha da bu ekliyorum:

Eklentiler

• IMG_7085.png
    IMG_7085.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 4
Kızlar bu da 1 numara pampers premium protection fiyatı. Bu Türkiye’deki prima premium care burada pampers olarak geçiyor

Eklentiler

• IMG_7086.png
    IMG_7086.png
    186,7 KB · Görüntüleme: 3
Kızlar benım bebiş gecelerı çok hareket ediyor artık bariz tekmeleri hissediyorum 😂 doğum dan sonra da gececiyiz galiba 🥱 sizinki hangi zamanlarda daha çok hareket ediyor

Ben oğlum da 1 aldım 4.520 gram doğdu ilk paketten sonra 2numara almıştıl gerçi çok bez denedim ama genelde 2 numaraydı o dönem. yine 1alırım kilosuna bağli biraz ya bizimkine 1 numara da oluyor du da sıkmasın diye direk 2 almaya başlamıştık

benim hersey rüzgarla aynı. eski grupta bile aynı senin gibi çok bilgili ve yaşlarınız da aynı olan bir arkadaşım vardı. anne grubunun hikayesi bile aynı rüzgarı öğrendiğimde geçtiğim yollar içtiğim kahveye gelen fal yorumu bile aynı. sanki başa dönmüş gibiyim. sadece onun için gittiğim hastanenin yanından bile geçmiyorum. kızgınım onlara. doğum yaptığım hastane aynı hiç gitmemiş gibi. çok garip.
Offf kadın olmak çok zor anne olmak ne zor:KK43: offf içim bi tuhaf oldu😔 Neyse iyi düşünelim iyi olacak bu. Sadece algıda seçicilik diyelim. Kaan uras çok tatlı bir çocuk olacak ve sana her şeyi unutturacak 🙏🥰

X