Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Demek ki duruma göre bakıyorlar ne bilim canım diyorum ya ilk yaşayanlar için daha tedirgin yaklaşıyoruz sanırım herseye napalım 😞
Benim doktorum vajinal bakmanın bebeğe hiç bir zararı yok demişti. Ama kendisi vajinal bakmıyor önemli bir durum olmadıkça. Benim tedavi şeklimi değiştirmeyecek karından da görebiliyorum aynı şeyi dedi🤭

Kizlar gunaydin. Dün bir arkadaş kaşıntı sorunundan bahsetmisti ismini hatrlamiyorum. Gece bendede kaşıntı basladi ve sabaha kadar uyutmadi kafayi yicektim. Sadece bacaklarim kollarim ve ellerim kaşınıyor. Netten baktım doktora gorünün ihmal etmeyin falan yazıyor. Tam bulantilarim gecti rahatladim derken bu basladi of 😔😔

Merhaba arkadaşlar bende son adet 24,Haziran
Haftaya cinsiyetini öğrenirsiniz dedi doktorum sizler içinizde hissediyor musunuz ben hiç hissetmiyorum da

Benim doktorum vajinal bakmanın bebeğe hiç bir zararı yok demişti. Ama kendisi vajinal bakmıyor önemli bir durum olmadıkça. Benim tedavi şeklimi değiştirmeyecek karından da görebiliyorum aynı şeyi dedi🤭
Yani bunca zaman gerekmemişti kasılma görünce ve zonklama var deyince baktı sanırım öyle düşünüyorum bende 😊

X