2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bu cinsiyet değişikliğinden bende şüphelenmeye başladım bird e bir dahaki kontrol taa 20-25 gün sonra istemsizce insan kendini söylenen cinsiyete hazırlıyor

Kızlar 12 13 lu haftalar cinsiyet için erken sadece tahmin olabilir, bence kesinlik için ayrıntıli ultrasonu bekleyin 20 hafta civarı yapılıyor16 larda bile değişen cinsiyet gördüm ben

Kız için isim ne düşünmüştün canım Matmazel -
Aslinda net degildi canim hani biri sorarsa su olacak diyebilecegimiz birsey belirlemistik
Bilge dusunuyorduk simdilik
Aynen aynen su an birsey dusunmycem
bi arkadasimla konustuk 24.haftaya kadar kiz demisler 25.hafta erkek demisler 32.haftada tam tersini ogrenen varmis az arastirdim da en iyisi alinca da turuncu yesil renklerde ciciler almak

Ben de taraftar ve yeşil renk kıyafet aldım iki cinsiyetin de giyebileceği, biberon aldım öyle durdum sonra

Eeee senin kız şimdi oğlana mı döndü noldu tam olarak? yüzde kaç ihtimal nasıl ben kaçırdım

Benimkinin de sırtı dönüktü. Ultrason cihazıyla sarstı kaç dakika dönsün diye Ama bu cinsiyet olayları beni benden alıyor

Merhaba kızlar , 14+2 oldum nefes alamıyorum ,dün kontrolüm vardı , doktor normal dedi , ancak kabus gibi , gece daha çok oluyor , burun kuruluğu nefes alamama, bildiğiniz bir şey var mı ? Ne yapabilirim , daha 5 ay var doğuma çok korkuyorum devam edecek diye . Sıcaklardan mı diyordum ama dün çok sıcak değildi .

Merhaba, kültür verdiniz mi üreme saptandı mı? Ve değeriniz kaç cıktı enfeksiyon
Evet canım ilk verdiğimde lökosit 32ydi sonra 27ye düştü sadece sonra da idrar kültürü verdim İdrar Kültürü Sonucu: 100000 cfu/mL ESCHERİCHİAE COLİ ÜREDİ. Sonuç AMİKASİN Duyarlı AMOKSISILIN/KLAVULANİK ASİT çıktı. Doktor 100.000i bulmuş antibiyotik şart dedi.

Mide bulantım aşırı varken maksimum 1.5 litrw içebiliyordum ondan oldu sanrım kuzum. Artık içiyorum bulantı azaldı biraz. İdrar Kültürü Sonucu: 100000 cfu/mL ESCHERİCHİAE COLİ ÜREDİ. Sonuç AMİKASİN Duyarlı AMOKSISILIN/KLAVULANİK ASİT çıktı canım. 100.000i bulmuş doktor da antibiyotik şart dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…