2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tam bir hafta arayla mı değişti ?

Doktor diyor yuzde 70 dememisimdir onu ben dediniz dediniz dedim
Bu haftalarda testisler ve klitoris birbirine benzer dedi
Ama yuzde 90 erkek diyebilirim su an dedi
Yine de 1 ay sonra konusalim dedi
Kafamizi karistirdi iyice
İkili sonucu geldiğinde hcg değerine bakalım, bu bi cinsiyet belirleme yöntemi değil ama tahminde bulunulabilir. İkilide HCG çok yüksek olduğunda kız, düşük olduğunda erkek diyorlar

En iyisi ben hiç gitmeyeyim

Hayır normal HCG değil, üzerinden 6 yıl geçti tam hatırlamıyorum ama o zaman da burada arkadaşlarla kiyasliyorduk ikilideki HCG değerlerimizi, geneli doğru çıkmıştı, benim HCG düşüktü mesela erkek çıktı, yüksek olanlarin da kızdı. Total HCG ya da dediğin değer olabilir

Ilk cocuk o yuzden hic farketmez saglikli olsun da ama biz birkac pembis sey almistik ve adini da ayarlamistik o yuzden bocaladik biraz
Ben oğluma her renk giydiriyorum hiç öyle mavi pembe takıntım olmadı süre geçmediyse değişim yapabilirsin. 2. Değişen cinsiyet hadi bakalım sonumuz nereye gidiyor özele gidiyorsun dimi nasıl yanılıyorlar ya eğer net görmediyse %70 oran vermemeliydi öyle az bir ihtimal değil yüzde 70. İnsan tabi odaklanıyor cinsiyete haklı olarak.benim doktor %90 erkek dedi değişeceğini sanmıyorum artık ilk oğlumu da aynı zamanda şak diye bilmişti, hayırlı sağlıklı olsun canım hakkında

Doktor diyor yuzde 70 dememisimdir onu ben dediniz dediniz dedim
Bu haftalarda testisler ve klitoris birbirine benzer dedi
Ama yuzde 90 erkek diyebilirim su an dedi
Yine de 1 ay sonra konusalim dedi
Kafamizi karistirdi iyice
Ruyan çıktı desene,ha bide geçen gün demiştin ki bi bakmışız erkek oluyormuş diye

Ruyan çıktı desene,ha bide geçen gün demiştin ki bi bakmışız erkek oluyormuş diye
Aynen şom agzimi acmisim demek ki ama gebeligi ogrenmeden once ruyamda esimin kucaginda gulen bir erkek bebe gormustum o kesin
Gecen hafta da kiz gormustum o da bilincalti sanirim

S Sariucurtma Haftaya cikacakmis sonuc
Doktor whatsapptan yaz bana atarim dedi
Sonra 1 ay sonra gelirsin dedi
Aylik konrollere geciyoruz dedi

En iyisi ben hiç gitmeyeyim
Ne kadar gec gitsen o kadar iyi evde mutfakta kara tahtam var oraya kizcemin ismini falan yazmistim gozum alissin diye
Acele etmisim

Ozele gidiyorum canim
Doktor R yapti zaten yok dememisimdir o kadar falan dedi
Neyse onemli olan saglik tabi 1 ay sonra daha da netlesir su an birsey dusunmycem isim falan
Ay bi yerde stres oldum hani yazmistim ya kv kendi istedigi ismi diretiyordu falan diye
Kiz olcak diyince susmustu ne guzel
Simdi esimi tembihledim asla soylemiceksin netlesene kadar diye sonra netlesince atiyorum "cinsiyet netlesti mertimiz geliyor" tarzinda hazir isimle aciklarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…