2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba kızlar , 14+2 oldum nefes alamıyorum ,dün kontrolüm vardı , doktor normal dedi , ancak kabus gibi , gece daha çok oluyor , burun kuruluğu nefes alamama, bildiğiniz bir şey var mı ? Ne yapabilirim , daha 5 ay var doğuma çok korkuyorum devam edecek diye . Sıcaklardan mı diyordum ama dün çok sıcak değildi .
Benim de bi kac gun oldu gecti umarim senin de gecer cidden cildirdim sabaha kadar.hayir tam olarak tanimla dense tanimlayamiyorda insan bi daralma nefessiz kalma ama tam o da degil.Belki zaman zaman hormonlar yukseldikce ara ara olup gececek bunlar.ta ki son haftalara kadar.son haftalarda da artik zaten bebek buyuyup organlari sikistirdigindan bunlari yasayacagiz.Allah hepimize saglik afiyetle hamilelik gecirmeyi nasip etsin insallah

Kizceler ne zaman dua etsem hepinizi de dualarima dahil ediyorum.Siz de oyle yapigorsunuzdur eminim.Ozellikle ilk cocuk analari su an soktayiz bence:) en azindan ben oyle:) ay hic beklemiyodum daha ilk andan itibaren zorlu bi surec oldugunu :) Kisacasi birbirimize dua edelim cook ihtiyacimiz var .Sizi seviyorumm mucuk

Evet canım ilk verdiğimde lökosit 32ydi sonra 27ye düştü sadece sonra da idrar kültürü verdim İdrar Kültürü Sonucu: 100000 cfu/mL ESCHERİCHİAE COLİ ÜREDİ. Sonuç AMİKASİN Duyarlı AMOKSISILIN/KLAVULANİK ASİT çıktı. Doktor 100.000i bulmuş antibiyotik şart dedi.
Enfeksiyon oldugunu nasıl farkettin, rutin kontrolde mi çıktı yoksa belirti mi verdi

Evet canım ilk verdiğimde lökosit 32ydi sonra 27ye düştü sadece sonra da idrar kültürü verdim İdrar Kültürü Sonucu: 100000 cfu/mL ESCHERİCHİAE COLİ ÜREDİ. Sonuç AMİKASİN Duyarlı AMOKSISILIN/KLAVULANİK ASİT çıktı. Doktor 100.000i bulmuş antibiyotik şart dedi.
Anladım cok geçmiş olsun. Biran önce gitsin inşallah 🌸

Mide bulantım aşırı varken maksimum 1.5 litrw içebiliyordum ondan oldu sanrım kuzum. Artık içiyorum bulantı azaldı biraz. İdrar Kültürü Sonucu: 100000 cfu/mL ESCHERİCHİAE COLİ ÜREDİ. Sonuç AMİKASİN Duyarlı AMOKSISILIN/KLAVULANİK ASİT çıktı canım. 100.000i bulmuş doktor da antibiyotik şart dedi
Çok geçmiş olsun canım biraz yükselmiş sen su içmeyi ihmal etme antibiyotik kullanırken özellikle bol su içmek şart ilacı kullandıktan sonra geçer merak etme

Kızlar ya bir şey dicem dün gece cam Açık uyuduk. Gece öyle bir titremeyle uyandım ki. Ama kollarım yüzüm falan da buz gibi olmuştu. 4 5 dk titremeye devam ettim sanırım. Sonra uyumuşum. Sabah kalkınca da korktum bir şey olmuş mudur acaba diye daha kontrole de iki hafta var 🥺🫠 soğuktan bu kadar titremem normal mi acaba üstüm falan da açıktı sanırım

Kizceler ne zaman dua etsem hepinizi de dualarima dahil ediyorum.Siz de oyle yapigorsunuzdur eminim.Ozellikle ilk cocuk analari su an soktayiz bence:) en azindan ben oyle:) ay hic beklemiyodum daha ilk andan itibaren zorlu bi surec oldugunu :) Kisacasi birbirimize dua edelim cook ihtiyacimiz var .Sizi seviyorumm mucuk
Sen niye şomtasin canım seninde mi cinsiyet değişti

20.haftaya kadar acaba deriz artik 😀

%70 kiz %90 erkek %10 bekleyin dedi hahah😀😀
Hiç söylemeseymiş keşke 😂 bana 10 haftalıkken zorlayınca ne cinsiyeti diye çok erken ama %51 kız diyebilirim dedi. Ben çok üstünde durmadım 1 ihtimal verdi diye geçen 12 haftada gidince ooo tamam tamam erkek bak pipiye dedi kızamadım mesela çok düşük ihtimal verdi diye. Ama sana çok demiş %70 ben olsam bende kendimi kıza hazırlardım 😂

Kızlar ya bir şey dicem dün gece cam Açık uyuduk. Gece öyle bir titremeyle uyandım ki. Ama kollarım yüzüm falan da buz gibi olmuştu. 4 5 dk titremeye devam ettim sanırım. Sonra uyumuşum. Sabah kalkınca da korktum bir şey olmuş mudur acaba diye daha kontrole de iki hafta var 🥺🫠 soğuktan bu kadar titremem normal mi acaba üstüm falan da açıktı sanırım
Bebeğe bişey olmaz da sen usutup bağışıklığın düşerse onu da etkiler. O yüzden dikkat et, a titremekten bişey olmaz bebeğe, ben hamile olduğumu öyle anlamıştım, hamile kalınca ben sıtma olmusum gibi oluyorum çünkü bı kaç zaman gece yatakta sabaha kadar titriyorum. Bu hamileliğimde de olunca test alıp yapmıştım daha adetim gecikmeden. Hamilelikte gece üşüme titreme çoğu kişide oluyor

Hiç söylemeseymiş keşke 😂 bana 10 haftalıkken zorlayınca ne cinsiyeti diye çok erken ama %51 kız diyebilirim dedi. Ben çok üstünde durmadım 1 ihtimal verdi diye geçen 12 haftada gidince ooo tamam tamam erkek bak pipiye dedi kızamadım mesela çok düşük ihtimal verdi diye. Ama sana çok demiş %70 ben olsam bende kendimi kıza hazırlardım 😂
Ay aynen ya
Aslinda ben 15 16. Haftaya kadar soylemez diye dusunuyordum
10.haftada oo haftaya cinsiyeti bile soyleriz diyince heycanlandim 😀
Sonraki hafta bakti durun en son soylcem dedi
Kiz erkek ismi soyleyin simdi bana dedi
Soyledik
Onu 2 kucuk kagida yazip esimle bana verdi
Simdi acin dedi
Baktik kiz ismini yazmisti 😅
Dun de dedi kotu bi haberim var
Hersey yolunda ama kotu haber erkek bu dedi 🤣🤣 doktorumu seviyorum bide bu ara basina ev kazalari cok geliyor bi kolu bi ayagi sarili adamin
O yuzden cirlamadim cok 🤣

Bebeğe bişey olmaz da sen usutup bağışıklığın düşerse onu da etkiler. O yüzden dikkat et, a titremekten bişey olmaz bebeğe, ben hamile olduğumu öyle anlamıştım, hamile kalınca ben sıtma olmusum gibi oluyorum çünkü bı kaç zaman gece yatakta sabaha kadar titriyorum. Bu hamileliğimde de olunca test alıp yapmıştım daha adetim gecikmeden. Hamilelikte gece üşüme titreme çoğu kişide oluyor
Bende ilk haftalarda çok titreme oldu ama sonradan geçmişti. Bu sefer üşüdüm diye oldu sanırım ama böyle bir titreme yok. Eşimde sabah diyo ne kadar çok titredin falan diye o öyle deyince iyice gerildim tam zangır zangır titredim çünkü . Çok zor bir süreç cidden. Bir an önce hareketlerini hissetsem de biraz olsun rahatlasam

Ay aynen ya
Aslinda ben 15 16. Haftaya kadar soylemez diye dusunuyordum
10.haftada oo haftaya cinsiyeti bile soyleriz diyince heycanlandim 😀
Sonraki hafta bakti durun en son soylcem dedi
Kiz erkek ismi soyleyin simdi bana dedi
Soyledik
Onu 2 kucuk kagida yazip esimle bana verdi
Simdi acin dedi
Baktik kiz ismini yazmisti 😅
Dun de dedi kotu bi haberim var
Hersey yolunda ama kotu haber erkek bu dedi 🤣🤣 doktorumu seviyorum bide bu ara basina ev kazalari cok geliyor bi kolu bi ayagi sarili adamin
O yuzden cirlamadim cok 🤣
Küçük bi cinsiyet partisi de yapmış 😂

Bende ilk haftalarda çok titreme oldu ama sonradan geçmişti. Bu sefer üşüdüm diye oldu sanırım ama böyle bir titreme yok. Eşimde sabah diyo ne kadar çok titredin falan diye o öyle deyince iyice gerildim tam zangır zangır titredim çünkü . Çok zor bir süreç cidden. Bir an önce hareketlerini hissetsem de biraz olsun rahatlasam
Kan degerlerin normal mi canım kansızlık varsa ondan olabilir

X