2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Allah iyiliğini versin emi ben 15 inci haftadayim hiçbiriyle düşünmedim daha

Canım augmentin hamilelikte rahatlıkla kullanılabiliyor. İstersen içine sinmiyorsa bikaç gün çamaşırına bir damla nioli yağı damlat belki antibiyotiğe başlamadan geçirebillir çok etkili çünkü

Yaa benimde sırtı dönüktü, çikolata yedim, vişne suyu içtim ama hiç istifini bozmadı kerata Bana zaten çok erken cinsiyeti için dedi, çok merak ettim bende , tahmin dahi yapmadı.Saglıcakla gelsin inşallah

Sagolasin canim hepimizin inşallah Bana hic oturmadan yuru dedi cikolatayi yerken hizli hizli yurudum agzim yuzum cikolata oldu
Bide karnimi oksadim hadi bebisim don falan diye telkin ettim kendisini sonra gittim doktor dedi sanirim biraz daha yurumen gerekecek
Tam da o anda dondu gerindi boynunu uzatti resmen
Doktor da tam istedigim pozu verdi dedi bi rahat birakin der gibiydi bebis doktora baski yaptim hani kizdi falan diye o da dedi valla testislerini bile goruyorum desem dedi
Gozumden ates cikti o an ahaha

Ayy o zaman baya kesin konuşmuş neredeyse.Bana hiç öyle birşey demedi ya , çok küçük bu haftalarda yanılma çok olur dedi , biraz karnımı felan sarstı ama yok dönmedi Demek ki hızlı hızlı yürüyünce pozisyon değiştiriyor, aklımda bulunsun bir sonrakinde.Ben 3-4 haftaya ancak öğrenirim herhalde.Bende normalde 12+2 yim UltrasonDa 13 haftalık çıktı tam . Sağlıklı olsunlar da hiç önemi yok cinsiyetin ama merak ediyoruz işte

Yok canim ilk uc ay kullanimi onerilmiyor omega ve vitaminlerin uc ay sonrasi baslaniyor
Ben ilk üç ayda da kullandım hatta öncesinde normal hayatımda da hep krill oil, b komplex, d, magnezyum vs doktor önerisi ile kullanıyordum. Herhangi bir zararı yok aksine malesef günümüzde gıdalardan yeteri besini alamadığımız için gerekli bu takviyeler

Ay biz öyle yaptık hastane odasında adı x dedik kaldı öyle 3 ay kusmuşum defalarca serum yemişim adını başkası koyacak oldu. bebeğin kulağına ezan okunuyormuş başka bişey okuttu kurandan. O da göbek adı olsun dedi olsun dedim artık umrumda değildi kimlikte benim istediğim isim yazıyordu canım söylemekten imtina ediyorum karnımdaki bebişim üzülmesin diye ama kız bebek benim de içimde kaldı artık gelinlerimiz olur ne yapalım yada sen ikinci. Benim artık kapanış çünkü

Benim 12+5
Ben sanirim 16 haftalikken giderim daha net konussun diye
Bana ilk dedi ki kizin da oglanin da bu haftalarda cikinti oluyor
Klitoris de cikinti olarak durabiliyor bazen dedi
Bende hani kizdi ama ya falan diyince paniklettim mi naptim
Testisleri goruyorum desem dedi
Yine de hazirlik yapmayin dedi
keske hicbir sey demeseydi

Aynen biz zorlanalim millet isim koysun
Ben kesin netlessin soylerim
Hatta ruyamda su isimle sesleniyordum onu koycaz falan derim iyice kapansin agizlari
Ya doktor kiz diyince benimde icimde kelebekler ucustu kiza daha yatkindim canim ama Rabbim boyle nasip etmis hayirli evlat olsun daha ne isteriz biz 3 yildir bekliyorduk tup bebege gun almistik mucizemizi bagisladi Rabbim
Ben simdi ondan gelene raziyim tum kalbimle evlenecekleri insanlar hayirli olsunlar kafi

Aaa ciddimisin uzun bekleyiş sonucu mucize gelmiş Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Evet ya o bende senin hissettiklerini hissederdim kendini alıştırıp Sonra farklı çıkmasi , bakalım nerdeyse aynı zamanlarda öğreneceğiz bende 16 dan önce gitmem bekleyelim bakalım

Canım benim cinsiyet belli olunca kayınvalidemi aradım kız oluyor diye. O ay uy sevinirken hemen söyledim ismini de şu koycaz diye şok diyor ay hiç duymadım öyle mi falan. İkinci isim işine girdi hemen. Ben de dedim ikinci isim içinde şunu düşünüyorum ama eşim istemiyor eğer kabul ederse ikisini koycam dedim karambole bir şey dedirtmedim kapattım isim mevzusunu

En iyisini yapmissin valla
Bize doktor daha birsey demeden kv erkek olacak diyip duruyordu
Adi da kpnin adini koyacak bide hani ben su ismi oneriyorum da demiyor
gecen hafta kiz falan dedik hmm saglikli olsunda falan dedi bende netlesene kadar soylemicem netlesince de ornek; tolgamiz geliyor seklinde acikliycam ve eklicem "ruyamda gordum o ismi koymusuz bu bi isaret diye dusunduk şükür" falan

Ayy bi de hmm sağlıklı olsun mu dedi ay çıldırırsın. Ne zorluklarla kavuştuk bu bebişlere milletin şu yorumlarına deliriyorum

Grubumuzun adını cinsiyet değiştiren ocak bebekleri diye değişsek yeridir bence büşradan sonra 2. vakasın. Bir de pembiş şeyler almışsın o da maviş ciciler almıştı harikasınız cidden. Ama bize de ders oluyor. Hiç kıyafet ve isim işine kapılmadık, sayenizde de artık oğluma kız desem yeridir sağlıkla gelsin canım bence şu an ikisini de düşünme insan bir şeye kapılıyor ona alışıyor sonra yere çakılıyor. Erkek dedi ama ona da alıştırma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…