2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yani bana da kız gibi geldi ama emin değilim fotoğraflarda kafası çok iyi çıkmamış canım görüntü olarak Allah gönlüne göre versin canım gönlünce sağlıkla bir oğlun olur inşallah
sağol canım. Sağlıklı sıhhatli olsun önceliğimiz tabi. Hayırlı evlat olsun hepsi

Ay gerçekten mi tabiki kız erkek farketmez evlat ama kendini birşeye hazırlayıp sonra yeni birşey duymak umarım senin doktorla ilgilidir de başımıza gelmez
Canım bilemiyorum, gittiğim doktorda işinde baya iyi isim yapmış ve yaşıda olan bir doktor. Bana diyor ki senin oğlanın pipisi düşmüş
Bir gittik bacak arası boş %90 kız dedi bir daha gel haftaya %100 kız deriz dedi.

Evet canım özele gidiyorum
Allah Allah. Benim doktorumda deneyimli uzman bir doktor 11 haftalık gittim 12 haftalık görünüyor cinsiyet yüzde 90 erkek dedi. Bir kızım olması gönlümden geçiyordu herşeyden önce sağlıklı hayırlı evlat olsunlar hiç önemli değil ama değişir mi diye aklımdan geçti sen yazınca, oğlum erkek olduğu için çok mutlu oldu ama değişse üzülür

Canım işte bende buralarda falan okuyordum hep, yok erkek dendi kız oldu yok kız dendi erkek oldu ama insan kendi başına gelmez gibi hissediyor. Ve o çıkıntıyı biz bile görmüştük ekranda baya çıkıntıydı. Son gittiğimiz de çıkıntı falan bir şey kalmamış
Ben de hep kız istiyordum Allah kalbimi biliyor. En başından beri hep sağlıklı olsun dedik tabi ama yine de gönlünden bir geçirdiği oluyor herkesin. Bakalım bana da cinsiyeti öğrenmek böyle nasip oldu

Kızlaaar, napıyorsunuz nasılsınız biz 13+4 olduk ultrasonda önde gidiyordu ama bilmiyorum bakalım yarın kontrolüm var cinsiyetini de öğrenicez inşallah bu haftalarda olup bulantısı devam eden var mı? Prilamı 1 e düşürdüm ilk bir iki gün iyiydim baya sonra tekrar başladı bulantı 2 ye çıkardım yine ilacı ne zaman geçicek ya

14+1 olduk bugün. pazartesi randevum var ikili test için 2 gündür iyiyim diyebilirim yarın ne olur bilemem

Tabi halen sucuk soğan sarımsak yağlı salçalı güzel veya kötü kokan herseyden uzağım

Oğlumda 20 haftaya kadar sürdü malesef ama o zaman 1 prilam idare ederdi beni, bunda 2 zofer içiyorum ona rağmen sadece ekmek yiyebiliyorum..

Merhaba
11. Haftadayım. İlk gebeliğimde kalp atışı oluşmadı 8. Haftada kürtaj olmuştum. Bu bebeğimde kalp atışını duyduk değerlerim güzel herşey yolunda. Ama o kadar büyük bir korku oluştu ki bende her hafta gidip iyi olduğunu bilmek istiyorum resmen bu durumu yaşayan ya da nasıl aşacağım konusunda fikri olan var mı acaba

Bende 12+0 ım bugün.Benim hiç kusmam olmadı bana midem bulanıyor ve tiksiniyorum herşeyden.Bende gece 2 tane prilam alıyorum, geçen gün 1 e düşürdüm çok fenaydı, hele dün baya yoğum bulantı yaşadım, cumartesi Benimde randevum var sanırım 1 kutu daha prilam yazdıracagim ben bu hafta geçer sanıyordum daha çok arttı,hele o ağzımdaki acı tat çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…