2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benimde daha önceden kalp durması sonucu bir kürtajım var ve tüp bebekti,bu 6.denemem su anlık güzel ilerliyor, bende şu an 12.haftaya girdim en son 9.haftada görmüştüm herşey yolundaydı , bende her hafta görmek istiyorum ama yapacak bir şeyimiz yok , zaten birşey olursa ya da olduysa da elimizden birşey geliyor.Şu an gayet sağlıklı diye düşünüp kendimi telkin ediyorum

Ben de öyleyim maalesef 15 günü geçince başlıyorum vesveseye, ne zaman istersen git strese girmenin manası yok. Kafama ne zaman esse gidiyorum ben

Doktorum da bana muayene ucreti verme sadece ikili test icin gel dedi ama randevu alirken ikili test olarak alinmiyormus normal muayene olarak aldim
Sen nasil hallettin canim
Bende fazladan 700 tl vermek istemem cunku
Hastanenin muayene süresi vardır bazı hastanelerde 10 gün bazılarında 18 oluyor sanırım bir kere ücret ödedikten sonra kontrol süresi içinde gözüktüğünden ücret almıyorlar, kayıt açıp kimliği geri veriyorlar. Muayene süren geçtiyse sekretere söyleyebilirsin, doktorum ikili test için yönlendirdi muayene girişi yaptırma dedi dersen yardımcı olurlar bence

Bi sorayim canim pek sanmiyorum yapacaklarini ama denemekte fayda var : )

Benim doktor bu haftalarda kizlarin genital bolgeleri de sis oldugu icin erkek sanildigi oluyor dedi ama bizim ki yakindan baktik kiz dedi

Benim doktor bu haftalarda kizlarin genital bolgeleri de sis oldugu icin erkek sanildigi oluyor dedi ama bizim ki yakindan baktik kiz dedi
Kaçıncı haftada? Ben de renkli de erkek gibi görüyorum çıkıntı görünüyor. Doktorum renksiz de gösterdi burda da kız gibi duruyor ama daha erken dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…