Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Deminden beri evde kedi arıyorum bi baktım beşiğe girmiş neyseki altına pike koydum hemen 😂😂

Eklentiler

• IMG_4252.jpeg
    IMG_4252.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 55
Ben karabuğday çavdar tüketiyorum benim de 160larda çıkıyor shsjsjsn Ama biraz çokokrem falan da yiyorum o da etkiliyor. Aslında en güzeli şu organik ekmekler. Hani vakumlu ambalajlarda satılan var ya sert birazda. Dolapta tutulması gereken. Ama bana çok ekşi geliyor tadını sevemedim bir türlü onların 😕
Ben sekerli hicbirdey yemiyorum kahvaltida bi yedim tam buday ekmegi anlamiyirum cay bile sekersiz iciyorum nasil bukadar cikiyor aklim almiyirya napcam sasirdim gercekden artik hangi ekmegi tuketcemi

Maaşın bu ayki yolu 4 kitap, 2 kutu ağız mendili, Molfix ıslak mendil ve 3 emzirme sütyeni oldu 😅
😂😂 Ben bu ay eksik kalan her şeyi almayı düşünüyorum. Evin olduğu yere kargo gelmiyor. En yakın Gölbaşı ilçe şubelerine bırakıyorlar ikide bir oraya gidemem. O yüzden online alacaklarımı alayım diyorum. Kozmetiği tamamladım. Kamera aldım. A101e hava nemlendirici geliyor perşembe günü yetişebilirsem ondan alıcam bir tane 😂 Büyük oranda tamam gibi. Eczaneden alınacak serum fizyolojik aspiratör falan kalıyor herhalde ondan sonra. Onları sonlarda alıcam. Beşik gardrop doğum iznine ayrıldıktan sonra alacağım. Hazır gibiyiz evi düzene koyması kaldı 😂😂

😂😂 Ben bu ay eksik kalan her şeyi almayı düşünüyorum. Evin olduğu yere kargo gelmiyor. En yakın Gölbaşı ilçe şubelerine bırakıyorlar ikide bir oraya gidemem. O yüzden online alacaklarımı alayım diyorum. Kozmetiği tamamladım. Kamera aldım. A101e hava nemlendirici geliyor perşembe günü yetişebilirsem ondan alıcam bir tane 😂 Büyük oranda tamam gibi. Eczaneden alınacak serum fizyolojik aspiratör falan kalıyor herhalde ondan sonra. Onları sonlarda alıcam. Beşik gardrop doğum iznine ayrıldıktan sonra alacağım. Hazır gibiyiz evi düzene koyması kaldı 😂😂
Bizim odaya girilmiyor ya, bizim de bi dolabı falan toparlamak lazım sinirimi bozuyor orasj fkkf

Bizim odaya girilmiyor ya, bizim de bi dolabı falan toparlamak lazım sinirimi bozuyor orasj fkkf
Geleyim önce seninkini yapalım madem dolap var. Sonra da sen gel bizimkini halledelim sghdhghh. Hastane çantalarını bile hazırlar koyarız. Annemin bir lafı var: “Kaygısız otururuz.” 🤣🤣🤣

Ben sekerli hicbirdey yemiyorum kahvaltida bi yedim tam buday ekmegi anlamiyirum cay bile sekersiz iciyorum nasil bukadar cikiyor aklim almiyirya napcam sasirdim gercekden artik hangi ekmegi tuketcemi
Ekmek aşırı yükseltiyor canım. Yani daha düşük çıksın istiyorsan dediğim ekmekleri deneyebilirsin zaten daha az tüketmek yeterli oluyor onları. Ama bence 150-160 aşırı da çok değil yani ben bunun yeni normal olduğunu düşünüyorum. 😂

Ekmek aşırı yükseltiyor canım. Yani daha düşük çıksın istiyorsan dediğim ekmekleri deneyebilirsin zaten daha az tüketmek yeterli oluyor onları. Ama bence 150-160 aşırı da çok değil yani ben bunun yeni normal olduğunu düşünüyorum. 😂
Bide onlari deniyim 1 haftadir ekmek degisdiryorum surekli 😄

Selam kızlar 🌸 ben sanırım şekerin yapabileceklerini bilmediğimden rahattım ya ama herkes bu kadar dikkat ediyorsa benim de kendimi kontrol etmem lazım. Olcumlerim hala yüksek çıkmıyor ama nolur nolmaz. Asrın tandiri diye bir marka gördüm instadakilerden ondan sipariş verdim hemen. Ekmek arayışında olanlar bakabilirler.

Konumuzun dışında bir soru soracağım, internetten baktım bulamadım etrafımda da bilen yok size sorayim dedim. Saç spreyleri var ya eşim her sabah kullanıyor kapıya hep yapışmış kalmış normal de ben kazıya kazıya temizliyorum onu 😅 şuan hamilelikten dolayı yapamıyorum gücümü birşeye verince sancı tutuyor beni, bildiğiniz çabuk söküp çıkaran bi ürün var mı çok amaçlı temizliyiciler vs

Banada bir arkadaş hediye verdi ultrason fotolarından başlıyor ne hissettiğini yazıyorsun ay ay sonra doğduktan sonraki ayları ben yapıyorum yapıştırıp duygularımı yazıyorum
cok guzel cidden ya. benim cocuktan once hic ani biriktirme ozelligim yoktu, simdi tum el islerini resimlerini fotograflarini sakliyorum notlar aliyorum su kucucuk haliyle bile oyle hosuna gidiyor ki ilerde de okur bakar.

Bu sabah ben de baktim ever hacserif de oyleymis. Cikolata atolyesine baktim ama detayli degil. Ne kadar acaba.
sizin daha önce gönderdiğiniz fiyat listesini oraya ait sanıyordum ben. 100lüsü 1350 olan. onu da sorayım. olmazsa gidip güzel bi çikolatacıdan kendime alıcam artık.

Ben de bundan korkuyorum ya, çok salmadım yani öyle baklavalar börekler yemiyorum asla ama ne biliyim makarna yediğim oluyor, tam buğday ekmeğini hep yiyorum mesela hiç kesmedim. bazen gofret falan atıyorum ağzıma. Ben de takip edeyim olmadı ya işkilleniyorum kendimden
bence de takip et. ne olur ne olmaz temkinli olmak lazım

ya ben ne seker yuklemesi yaptirdim ne de sekerimi takip ediyorum 🙈🙈
aslinda hastaneyle konustuk idrarinda seker cikarsa seni uyaririz o zaman yaptirirsin demislerdi. Cikmadi simdiye kadar idrarda bir sorun.
Kafam rahat gibi herbirseyi yiyorum ama oyle bir agirlik falan cokmuyor yemeklerden sonra saldim gidiyorum biraz 🙈
bebegin suyu yerinde benim kilom iyi bir de zaten yemek yemekten asiri zevk alan biri degilim diye cok ustune dusmedim bu isin.
Stres falan da tetikliyor olabilir mi acaba bu sekeri, cikti cikacak diye kontrol etmek kaygiya sebep oluyor olabilir mi?

ya ben ne seker yuklemesi yaptirdim ne de sekerimi takip ediyorum 🙈🙈
aslinda hastaneyle konustuk idrarinda seker cikarsa seni uyaririz o zaman yaptirirsin demislerdi. Cikmadi simdiye kadar idrar da bir sorun.
Kafam rahat gibi herbirseyi yiyorum ama oyle bir agirlik falan cokmuyor yemeklerden sonra saldim gidiyorum biraz 🙈
Stres falan da tetikliyor olabilir mi acaba bu sekeri, cikti cikacak diye kontrol etmek kaygiya sebep oluyor olabilir mi?
Stres etkiler dedi doktor bana :/ illaki etkiliyordur zaten etkilemese şaşarım 😅

Kızlar H&M’de mağazalarda geçerli %50 indirim başlamış ama her şeyi kapsıyor mu bilemedim uygulamaya giremiyorum. Bilginiz var mı?

sizin daha önce gönderdiğiniz fiyat listesini oraya ait sanıyordum ben. 100lüsü 1350 olan. onu da sorayım. olmazsa gidip güzel bi çikolatacıdan kendime alıcam artık.
Cikolata atolyesiyle renkli atolyeler ayni kisiye aitmis o da uygun degil o kadar sanirim.

X